Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Hanna digitalgirl13

Polecane posty

Gość Gość

Ogdrzewam wątek o

Co o niej myślicie, 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość €£¥₩

Hania jest w porzo. Choć osobiście nie rozumiem szału na turboty. Owszem, to nowość na rynku i napewno zaslugują na uwagę i uznanie, bo odbijają światło jak nic innego i mają ciekawe kolory. Co mnie jednak dziwi to to, że laski chodzą w tych błyszczących jak psu... w dzień po ulicy, do pracy itp. Według mnie to wyjątkowo mocny blask, na wieczór, na imprezę itp, ten błysk nie jest szykowny ani elegancki, no chyba, że jedynie jako akcent na powiece. Brrrr. Mam jeden turbot, sam w sobie ładny, ale ten blask to przesada do dziennego mejkapu - w złym guście, wiocha dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tez Hankę lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile?

na insta ciagle reklamuje te swoje pigmenty, już mnie to wkurza 

chhba przestane obserwować. Rozumiem, ze to jej biznes ale dzień w dzień jest masa reklam tych turbopigmentów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jou

Tez mnie irytują te story z repostami innych lasek o turbotach. Ile można 😩😩😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjs

Oooo ale ma siłownie w domu 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tragedia

Znow masa reklam pigmentow 

i znow ohydny makijaż po treningu. 

Nie rozumiem dziewczyn, które chodzą na silke w makijażu. Przecież w sporcie chodzi o zdrowie. Jak twarz się poci to przecież zostają uwolnione zanieczyszczenia i jak przepraszam ma to się dziać kiedy mają tapetę na twarzy? Ja zawsze wychodzę po silce spocona i czerwona jak burak. I mam w dupie co kto sobie pomysli, przyszłam zrobić trening a nie na imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fzbd
1 godzinę temu, Gość Tragedia napisał:

Znow masa reklam pigmentow 

i znow ohydny makijaż po treningu. 

Nie rozumiem dziewczyn, które chodzą na silke w makijażu. Przecież w sporcie chodzi o zdrowie. Jak twarz się poci to przecież zostają uwolnione zanieczyszczenia i jak przepraszam ma to się dziać kiedy mają tapetę na twarzy? Ja zawsze wychodzę po silce spocona i czerwona jak burak. I mam w dupie co kto sobie pomysli, przyszłam zrobić trening a nie na imprezę.

Silke ma w domu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

No to tym bardziej, po co się malować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jou

Ona po prostu testuje wytrzymałość tych turbotów 😅 Moze podkład zmywa ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pod filmem o tubopigmentach na kanale House of makeup pojawiła się informacja, że jej pędzle to gotowe zestawy z aliexpress z doklejonym logo glam-shopu. Są też linki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fsf
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Pod filmem o tubopigmentach na kanale House of makeup pojawiła się informacja, że jej pędzle to gotowe zestawy z aliexpress z doklejonym logo glam-shopu. Są też linki. 

Gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

https://www.youtube.com/watch?v=wzpr9IJmrMw

 

Linki do pedzli

https://m.aliexpress.com/item/32966007196.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32966007196&productSubject=32966007196&tt=sns_none&aff_platform=default&cpt=1546775924169&sk=MvlGv7b&aff_trace_key=f872bcea3b464140af55e95cd734e7e0-1546775924169-05285-MvlGv7b&terminal_id=e40e8e91d7224f11a2e68d3c1dcc1bf6

 

https://m.aliexpress.com/item/32923791066.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32923791066&productSubject=32923791066&tt=sns_none&aff_platform=default&cpt=1546779020079&sk=uMW28jB&aff_trace_key=f57bdb62a18548d3a5dc4f09f89f596f-1546779020079-08026-uMW28jB&terminal_id=e40e8e91d7224f11a2e68d3c1dcc1bf6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FscGr
Dnia 25.02.2019 o 10:38, Gość gosc napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=wzpr9IJmrMw

 

Linki do pedzli

https://m.aliexpress.com/item/32966007196.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32966007196&productSubject=32966007196&tt=sns_none&aff_platform=default&cpt=1546775924169&sk=MvlGv7b&aff_trace_key=f872bcea3b464140af55e95cd734e7e0-1546775924169-05285-MvlGv7b&terminal_id=e40e8e91d7224f11a2e68d3c1dcc1bf6

 

https://m.aliexpress.com/item/32923791066.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32923791066&productSubject=32923791066&tt=sns_none&aff_platform=default&cpt=1546779020079&sk=uMW28jB&aff_trace_key=f57bdb62a18548d3a5dc4f09f89f596f-1546779020079-08026-uMW28jB&terminal_id=e40e8e91d7224f11a2e68d3c1dcc1bf6

O szok!!! Jaka przebitka!! O to se same? Przecież ona robiła te pędzle z kozy i one przecisz były mega bomba super składane recznie bla nla i co teraz?o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crvrv

Widział ja ktoś na insta? Schudła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crvrv
Przed chwilą, Gość Crvrv napisał:

Widział ja ktoś na insta? Schudła?

W sensie na targach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ref

Nikogo tu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Ale lipa.. moze dlatego bardzo szybko przestala o nich gadac, bo sciema wyszla na jaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚciÓwa

Podrabiane cienie, pędzle...To już przesada...Hipokrytka, dorabiająca się na kompleksach innych kobiet. Dobrze, że nic u niej nigdy nie kupiłam, zalatuje tandetą od początku. Te jej "nowatorkie i unikatowe" cienie niczym poza ceną nie różnią sie od cieni Kobo czy Hean. A to też polskie marki. Ma wychodowane na rozdawnictwie psychofanki, które pieją z zachwytu pod każdym jej filmikiem. Ceny w Glam Shopie to jakaś kpina. Oczywiście, że nie dorobiła sie takich pieniędzy wylącznie na tych kosmetykach, po raz drugi wyszła bogato za mąż i tyle. Nie ma w tym nic złego, ale po co zakłamywać rzeczywistość. A ten jej wielki haul zakupowy, gdzie jakby policzyć to wydała przynajmnije 3 tys. na kosmetyki...trochę pokory. To jest niezła miesięczna wypłata dla wiekszości Polaków. Pokazała całkowity brak klasy, kołtuństwo i kompleksy. Mam nadzieję, że ludzie przejrzą na oczy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo

A to instastory to nadal należy do niej czy tylko same reposty będzie robić?  Jak mnie to irytuje. Wchodzę na story,a tam same reposty innych psychofanek, które chcą zaistnieć. Nudaaaaaa.

Sama Hanka też już mnie irytuje. Pieniactwo w komentarzach i brak klasy wychodzi. I dziwi mnie, że mało co słychać o turbotach, że są nietrwałe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BankaMydlana

Taaak, trochę przycichło o pędzlach bo ludzie zaczęli pisać, że takie same są na Allieexpress :classic_biggrin:.  Nie widzę też  jej komentarzy skierownych do klientów. Teraz tylko turboty wszędzie. W miedzy czasie oglądałam też inne youtuberki i niestety: prawie wszystkie zakłamane. Durne posty na Insta promujące ciuchy (ale niby nie sponsorwane!!! HA HA), chwalenie się dobytkiem etc.  Podstawówka normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybcia

Już mam dosyć jej stories na IG. Czy tylko ja sądzę, że te reposty powinny być na koncie glam, a nie jej? Jest ich milion, niczego to nie wnosi! Zmniejsza sobie tylko liczbę obserwatorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololol

w ostatnim vlogmasie zrobiła z siebie ofiarę złych innych firm. Sorry, taki lajf. A my to co niby mamy na co dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipololp

Widzieliście jaki ona ma dom? Przecież to jest willa. Skąd tyle pieniędzy? Zakupiła też nowy budynek pod sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko

No tak to jej odskocznia bo nie ma koleżanek chyba oprócz tych z glam pracownic haha. Dlatego musi kupować te 200 palet i tego całego badziewia, bo musi biedna czymś zająć czas wolny nie. W sumie trudno się dziwić bo kto by chciał się kumplowac z taka nowobogacka co ma nudne i puste życie ,jedynie o czym gada to drogie zakupy i te pseudo ekskluzywna marka cieni dobre sobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Ah A te jej włosy, okropne. Co z tego że długie aż po sam tyłek jak siano i miotla po prostu. Serio kobieto w 21w wydając tyle na paletę i świeczkę nie możesz sobie odmówić i zafundować zabiegu dobrego u fryzjera. Trochę wygladzi i nawilzy ta miotle. Albo mize iść do sklepu fryzjerskiego i kupić produkty i sama wykonać w domu spa itd. To mają być beauty guru w pl 21w haha no klikajcie narody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo

Biedna Hanka wyżaliła się we vlogmasie, że ma problemy za zdrowiem i dlatego sapie. No ja wierzę! To trzeba się leczyć, a potem zająć wyglądem a dopiero na sam koniec nagrywać.  Jak się w branży kosmetycznej pracuje to sorry... ale prezencja jest ważna. Niech sobie na infolinii posiedzi a da jakaś dziewczynę z glamshopu do filmów. ALe nie da, bo laska by jeszcze karierę zrobila... no i nie umiałaby by tak kłamac jak hanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
Dnia 15.12.2019 o 12:36, Gość Jaa napisał:

Ah A te jej włosy, okropne. Co z tego że długie aż po sam tyłek jak siano i miotla po prostu. Serio kobieto w 21w wydając tyle na paletę i świeczkę nie możesz sobie odmówić i zafundować zabiegu dobrego u fryzjera. Trochę wygladzi i nawilzy ta miotle. Albo mize iść do sklepu fryzjerskiego i kupić produkty i sama wykonać w domu spa itd. To mają być beauty guru w pl 21w haha no klikajcie narody .

100% racji! Willę ma, samochód ma, wielki nowy glamshop ma. A na fryzjera nie ma... żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
Dnia 15.12.2019 o 12:36, Gość Jaa napisał:

Ah A te jej włosy, okropne. Co z tego że długie aż po sam tyłek jak siano i miotla po prostu. Serio kobieto w 21w wydając tyle na paletę i świeczkę nie możesz sobie odmówić i zafundować zabiegu dobrego u fryzjera. Trochę wygladzi i nawilzy ta miotle. Albo mize iść do sklepu fryzjerskiego i kupić produkty i sama wykonać w domu spa itd. To mają być beauty guru w pl 21w haha no klikajcie narody .

100% racji! Willę ma, samochód ma, wielki nowy glamshop ma. A na fryzjera nie ma... żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×