Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HaniaG

gdzie kupujecie ubranka dla niemowląt

Polecane posty

Gość HaniaG

polećcie jakieś ubranka dobrego gatunku, głównie chodzi mi o jakieś kompleciki wyjściowe na chłopca mam już zakupione body,pajace,śpiochy takie po domu a chciałam jeszcze kupić ładne jedno lub dwu częściowe ciuszki na wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu co to za enigmatyczne hm ? :D może niejasno się wyraziłam :D chodzi mi o ciuszki dobrego gatunku jakieś spodenki z bluzą z kapturkiem szukam po necie,dużo ładnych rzeczy znajduję na dziewczynki,dla chłopców mały wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwrw223
Zobacz tutaj: lencia.pl/spioszki-c-136_30.html Ostatnio tam kupiłam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodyni92
Ja kupowałam na https://escallante.pl/ ,warto zapisac sie do newslettera obejmuje nas wtedy rabat -20% wiec wychodzi taniutko. Generalnie bardzo bardzo polecam, swietna jakosc ciuszkow, cudne wzory - mnostwo do wyboru.. Polecam buzka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Bardzo dobra jest polska marka, tutaj jest jej adres www.facebook.com/bambarillomodadziecieca/  . Zdecydowanie jeżeli chodzi o odzież dziecięcą to dla mnie numer jeden. Mają oni antyalergiczne materiały. Mogą one być dla wielu osób przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×