Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wątpliwości po seksie

Polecane posty

Gość gość

W ten weekend byłem u znajomej z pracy. Zaprosiła mnie do domu. Mimo, że od dłuższego czasu było między nami duże napięcie, nie spodziewałem się takiego obrotu spraw. Byliśmy trzeźwi, ale chemia wzięła górę. Byłem trochę zakłopotany bo nie miałem prezerwatyw i nie wiedziałem za bardzo co robić. Spytałem co z zabezpieczeniem. Ona na to, że jest na pigułce, nie ma problemu. Pod wpływem chwili podniecenia od razu przeszliśmy do czynów. Uprawiałem seks bez prezerwatywy. Wszystko by było ok, gdyby nie to, że...doszedłem w niej. Po prostu podniecenie wzięło górę i zupełnie spontanicznie, skończyłem głęboko w niej. Miałem obfity wytrysk. Jej było wszystko jedno, a nawet była podniecona, że tak mocno ją zalałem. Z jednej strony się cieszę, bo ona jest mega seksowna i chodziła za mną od dawna. Z drugiej mam dziwne wyrzuty sumienia, a co jeśli jest w ciąży? A co jeśli ją zapłodniłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbieraj na pieluchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj jeden konkretny powód zeby miała być w ciązku jak brała pigułki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nie brała, wkręciła cie. Chciała się pieprzyć z tobą, aby być z tobą w ciąży, chciała twoich genów dla swojego przyszłego dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd pewność że brała pigułki? Laski w trakcie podniecenia tracą głowę i w obawie że odpuści z powodu braku gumek mogła walnąć ściemę w nadziei że nie zajdzie :P Poza tym zawsze istnieje ryzyko załapania jakieś francy, a to w sumie obca kobieta i nie wiadomo jak się prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden konkret? 1% !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona powiedziała że jest na pigułce a nie że regularnie bierze tabletki antykoncepcjyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el migiek
Loteria chłopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O takich rzeczach to myśli się przed a nie po, teraz to i tak już pozamiatane, no ale jeśli myślało się k*****m, a nie rozumkiem to twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, niby dorosły, niby dojrzały a nie wie, że seks może doprowadzić do ciąży, nawet jeśli się człowiek zabezpiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el migiel
Czasem k***s doslownie odbiera rozum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jestem na pigułce" znaczy że wzięła pigułkę mdma (extasy) co tłumaczy jej frywolne zachowanie. Nie oklamala cię tylko wykorzystała twoją niewiedze. Normalna laska by powiedziała "biorę tabsy" ale wtedy i tak nie masz gwarancji ze nie klamie. Najbezpieczniej jest mieć stałą partnerkę ale i wtedy zdarzają się "wpadki". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może napiszę nieco więcej o nas i o sytuacji życiowej. Ja mam 25 lat, ona chyba 35. Od początku mi się podobała i widziałem, że jest otwarta na flirt i moje zainteresowanie. Jeśli chodzi o znajomość to ja zainicjowałem. Nie spodziewałem się, że seks stanie się tak oczywisty. Jakoś gdzieś między wierszami dowiedziałem się, że jest rozwódką z dzieckiem. Czyli ma już jedno dziecko. Jak mówiła, że jest na pigułce mówiła to z pełnym opanowaniem i spokojem. Żadnego błysku w oczach, żadnego śmiechu, nic co wskazywałoby na jakiś podstęp. Ona ma 35 lat i swój rozum, poza tym ma też dziecko. Chyba myśli też za siebie? Pierwszy raz uprawiałem seks bez prezerwatywy . Jest o wiele przyjemniejsze, a doznania są mocne. Skończyłem w niej bo się zapomniałem w tej całej rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe tylko jak długo i po co bierze pigułki skoro nie ma faceta, chyba, że bzyka się na prawo i lewo. Jak sądzisz autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e to młodym tatą będziesz no ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zbieraj na pieluchy, kobity już takie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi zbierać na pieluchy, ona ma już dziecko więc za drugie dostaną po 500zł, na pieluchy starczy :) 35-letnia kobieta, rozwódka z dzieckiem i bierze tabletki? Albo ściemnia, albo bzyka się często z kolegami z pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j.w. ;) albo właśnie może chciała kogoś złapać na te 500zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie by bardziej zdziwiło dlaczego jest na pigułce ? To znaczy że ma regularny seks z kimś . Jak co to będziesz jednym z potencjalnych ojców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potencjalnych ojców x W PL nie ma pojęcia potencjalny ojciec, matka dziecka przed sądem wskazuje faceta i pozamiatane, nawet jeśli sam udowodnisz badaniami DNA że to nie twoje dziecko sąd i tak ci je przyklepie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przedstawię autorowie jeszcze jedno spojrzenie na sprawę - skoro nie ma stałego partnera, bierze pigułki wynika, że może mieć wielu partnerów do zabawy. Więc drogi autorze, nie martw się czy zajdzie w ciążę ale zacznij martwić się o siebie obyś nie dostał jakiejś WENERYCZNEJ CHOROBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 lat i taka p***a z ciebie ze nie wycagneles fiuta tylko zlewasz sie jak gowniarz , porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlamas sie zapomnial , a teraz zali sie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×