Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochał się we mnie żonaty znajomy

Polecane posty

Gość gość

Niedługo wchodzę za mąż, zakochał się we mnie żonaty kolega mojego narzeczonego. Nie powiedział tego wprost ale wiem to po jego zachowaniu. Ostatnio doprasza się zaproszenia na mój ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zażyj ty wylogowana krowo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wisz co faceci sie na moje nie zakoc***a. Jemu widocznie mocno znudzila sie jego zonka i ma wielka ochote Cie bzyknac ot cala natura faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BellissimaB
Ojtam, ojtam, jakie masz podstawy, żeby tak twierdzić? Facet się zakochał i o niczym nie marzy, żeby katować się na Twoim ślubie? Możliwe, że to sobie wymyśliłaś. Oprzytomnij, weź głęboki oddech i wróć do realnego świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mitomanko, świat nie kręci się wokół ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mitomanko? Nie martw się ciebie też ktoś pokocha.;) Żaden żonaty gość nigdy mnie nie zaczepiał na fb i nie pisał dziwnych wiadomości na gadu.Ale ostatnio wspomniał, że chce przyjść na nasz ślub. Już nie wspomnę o jego ciągłym logowaniu jak sama jestem dostępna na fejsie.Znamy się bardzo długo ale unikamy. Ma córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosa na szpilkach
Zagaduje Cie na facebuku ? I co Ci pisze -I love you? ;) Przyszly malzonek wie ,ze sobie urzadzacie pogaduszki za jego plecami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedzic wiecej na temat tego znajomego, napisz do mojej wróżki Sofii. Jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozłóż mu się przed ślubem, jakby co będzie na konto przyszłego mężusia . Może przyszły bezpłodny a tamten już sprawdzony , córkę spłodził. Chyba, że jemu też ktoś pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie, że urządzamy pogaduszki bo nie mamy żadnych sekretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosa na szpilkach
To skoro przyszly wie ,to w czym problem? Skoro jego zaloty Ci przeszkadzaja to utnij glupawe pogaduszki I bedziesz miala spokoj ,gdybym ja sie miala przejmowac kazdym zonatym napalencem albo przydroznym zbokiem to by mi zycia nie starczylo ;) ogarnij sie I skup sie na tym co wazne -przyszly maz i slub..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skup się na porządnym pieprzeniu z przyszłym, bo zostawi cię innej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzyć to się chce tamten gość, to widać, że ma ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w czym problem? Używaj życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój zna się z moim facetem. Wypiją wódę doniesie na co mi to. Zaczepia w dziecinny sposób starszy troche ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież są inni a tobie krew się gotuje do seksu. Chcesz zmarnieć z jednym chłopem ? Nigdy nie miałam z tym problemów.Chciałam , to zawsze znalazłam chętnego (od ręki) i miejsce (?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ze sie zakochal tylko chce Cie przeleciec. Na jakim Ty swiecie zyjesz ze ubzuralas sobie ze facet sie w Tobie platonicznie zakochal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa, że przed chwila zadzwonił do mnie pijany :O Kilka godzin wcześniej zaczepiał na fb, już nie wspomnę o tych "przypadkowych jego logowaniach". To pożądanie i to dosyć silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×