Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Okulary na ślubie tak czy nie

Polecane posty

Gość gość
Rzecz gustu i preferencji. Ja chciałam wypróbować soczewki więc poszłam do swojego sprawdzonego salonu optycznego w Dębicy http://www.optyk-debica.pl/ i poprosiłam o dobranie mi soczewek. Na miejscu jest też gabinet okulistyczny więc od razu za jednym zamachem załatwiłąm badanie ;) I soczewki są fajne - ale to jednak nie dla mnie, lubię swoje okularki i nie chcę w dniu ślubu wyglądać bez nich jak inna osoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ślubie powinno się być sobą, a nie przebierańcem którego potem ciężko poznać na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ślubie trzeba wyglądać wystrzałowo. Nawet najlepiej dobrane okulary mogą popsuć efekt. Wypróbowałabym więc soczewki https://www.acuvue.pl/define/opinie-blogerow W soczewkach będzie widać dobrze makijaż. Okulary jakoś nie komponują się z suknią ślubną. W acuvue można zamówić darmową parę soczewek do przetestowania, więc zero ryzyka i niepotrzebnych w razie czego kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony to prawda, że człowiek powinien być sobą ale ja uważam, że jeżeli ktoś ma wadę wzroku to trzeba sobię sprawić szkła kontaktowe. Ja na co dzien noszę okulary a do ślubu chciałam iść bez bo moje okulary na co dzień to typowe ray ban - y. Na miesiąc przed ślubem poszłam do tego salony optycznego www.kosinski.tarnobrzeg.pl i powiedziałam o co chodzi. Na początku było mi trudno się przyzwyczaić ale w dniu ślubu byłam już tak wprawiona, że soczewki mi w ogóle nie przeszkadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że to kwestia gustu oraz naszych preferencji. Nie widzę nic złego w tym aby mieć okulary na swoim ślubie, ewentualnie zawsze możesz dobrać soczewki przed tym dniem. Zobacz na www.MrHilary-sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś byłam własnie w tym salonie www.optometriaciborek.pl i kupowalam tam okulary i soczewki kontaktowe - bardzo mila i fachowa obsługa, duży wybór oprawek i akcesoriów do soczewek takich jak płyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Krowoderskiej w Oko Design mają duży wybór oprawek, jak ktoś szuka czegoś naprawę niebanalnego to polecam ich. Dużo marek ogólnie dość ciężko dostępnych w Krakowie...aż dziwne dla mnie, że w takim duzym mieście do niektórych producentów tak ciężko jest dotrzeć ale cóż...tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modne okulary mogą bardzo dobrze prezentować się na ślubie. Trzeba tylko je odpowiednio dobrać. W salonie Fielmanna na pewno otrzymacie pomoc w doborze odpowiednich i modnie wyglądających okularów. Sama mam stamtąd okulary, w których wyglądam świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×