Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredny antychryst

w polsce jest jakas dziwna moda na kupowanie gotowych dan barow mlecznych np

Polecane posty

nie rozumiem tej mody, taki bar mleczny robi posilki na caly dzien DIETETYCZNE XD i sprzedaje, smiac mi sie z tego chce, 40zl za pare kartonikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty to w ogóle jesteś taki śmieszek przygłupi śmiejesz się gdy ktoś upadnie na glebe i rozwali głowe, gdy samolot z 200 osobami na pokładzie pójdzie z dymem gdy strzeli sobie w łeb z rozpaczy gdy kajetan obcina głowe kobiecie i teraz śmiejesz się z barów mlecznych życie śmieszka jest zawsze zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zagranicą to nie ma takiej mody? np w Londynie prawie kazdy biurowiec kupuje gotowe ohydne kanapki w folii lub pojemnikach, jedza na mieście jedzenie niewiadomego pochodzenia zamiast zrobic samemu obiad, a potem na ''fitness'' spalac kalorie, zalosny naród kretynów, brytyjczycy to debile totalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mowie o tym co sie dzialo jak bylem w pazdzierniku w polsce, moj chrzestny i jego znajomi a potem moja matka dolaczyla, szli se do barow mlecznych w ostrowie wlkp i sprzedawali jakies posilki na caly dzien, drogie w chui a jak to z babca zobaczylem co tam jest to tyle co nic :O ale zdrowe i drogie bo dieteyczne, nie lepiej se samemu cos ugotowac? Ludziom sie od hajsu w glowach przewraca xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twoja matka robi te posilki i sprzedaje je w barze ta u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmiejesz się nawet ze swojej matki? co za debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×