Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śmietana Zott Natur

Polecane posty

Gość gość

Drodzy forumowicze, biorę udział w projekcie realizowanym przez firmę TRND, dotyczy testowania śmietany zott natur 12% i 18 %. Chętnie podzielę się swoimi odczuciami :) Póki co mam w lodówce śmietanki i czas zacząć działać. Otrzymałam też przepiśnik regionalny z fajnymi przepisami. To może ktoś napiszę jaką lubi śmietankę i do czego najczęściej używa ? Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj ze śmietany 12% przygotowałam sałatkę mizerię z ogórka, rzodkiewki i koperku- efekt- zaskakującą lekka, wręcz daje poczucie bycia daniem fit :) 18% użyłam do twarożku dla męża, biały ser, konfitura z truskawek i śmietana...pycha. Śmietana ma fajny skład i fajnie smakuję, sporadycznie to idzie w parze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmietana towarzyszy mi w domu prawie codziennie. Luksusowa Zott jest bardzo smaczna i co najważniejsze jest to śmietana, która nie zawiera żadnych dodatków. Idealnie rozprowadza się w sosach , zupach, nadaje się również do sałatek , tą najbardziej lubię jeść z pomidorami i cebulką, nie jest bardzo kwaśna , tylko taka w sam raz, nadaje się również do potraw na słodko.o najczęściej wybierana przeze mnie śmietana.Cenowo też przystepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Zakwalifikowałam się do testowania śmietany Zott Natur. Zdecydowanie mogę polecić ten produkt. Użyłam śmietany 18% wczoraj do zupy, powiem wam że wyszła pyszna i się nie zważyła co najważniejsze :) Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetkaaa1987
Śmietana jest delikatna, śmietankowa, bardzo delikatna. Idealnie nadaje się do deserów, zup i różnych makaronowych dań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni287
Również dostałam się do projektu śmietana Zott Natur. Szczerze polecam wszystkim jest niesamowita !!!!!! Śmietana przepyszna, delikatna kremowa jako dodatek do naleśników wspaniała, zupa z dodatkiem śmietany niesamowicie pyszna, mizeria wspaniała. Osoby które obdarowałam śmietaną też bardzo chwalą i na pewno będą ją kupować w przyszłości, oczywiście ja również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_Gwiner
Muszę stwierdzić, że zgadzam się z każdym z tych stwierdzeń. Ma naturalny smak, idealnie kremową konsystencję , a także jest idealna do zup, sałatek i tart wytrawnych. Każda potrawa smakuje wyśmienicie. Śmietana ZOTT ma przyjemny zapach, posiada żywe kultury baketeri oraz nie posiada sztucznych zagęstników. Śmietana ZOTT jest uniwersalna ponieważ świetnie zabieli zupę, doda smaku jajkom, a także nadaje się do ciast kruchych czy sałatek. Ja na razie wykorzystałam śmietanę do zupy pomidorowej, barszczu białego, róznego rodzaju sałatek, jajek na wielkanocny stół czy śledzi. Powiem szczerze, że w każdym z tych potraw wyczuwałam delikatna nutę śmietany. Oczywiście znałam tę śmietanę wcześniej ale teraz wiem, że jest to jedna z tych nielicznych produktów, których nie boje się kupić w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujcie produkty z waszych lokalnych mleczarni. Koncerny wykańczają wasz lokalny przemysł mleczarski oraz drobny handel, który płaci podatki tu na miejscu. Szrot niech Niemiec szamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga piiizdddo spamerska: w*********j z reklamą tego góóoowna!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!! won!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda glowacka
Potwierdza ta śmietaną jest bardzo dobra ! Ma tak delikatny i kremowy smak ze nawet moje dziecko je ja łyżeczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubcia1999śmietana
Rowniez jestem Ambasadorka Trnd i testuje śmietane Zott Natur 12% i 18 %.Uwazam ze śmietana firmy Zott jest rewelacyjna.Robiac mizerie uzylam 12% i okazalo sie ze jest gesta i mozna swobodnie przelozyc jak do miseczki .Smak taki jaki powinna miec dobra śmietana.18% uzywalam do zabielania sosow i zup.Nie wazy sie i doskoskonale podkresla swoja obecnosc w potrawie.Desery ze śmietana kremowa Zott Natur sa poprostu cudowne.Polecam śmietane Zott Natur bo jest naprawde jest doskonala do potraw.(bubcia1999)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogłupiały kobity od nadmiaru śmietany.Kuniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co używać śmietany,jak mamy świetne,gęste jogurty.Zdrowsze,maja mniej tłuszczu i tym samym kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzola21
świetna śmietana, lekka, puszysta. Nadaje potrawom charakter. Wykorzystuję ją nie tylko do zup, sosów czy sałatek ale nawet do wypieków. Wszystko smakuje świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem jedną z Ambasadorek w Kampanii TRND i mam ogromną przyjemność wypróbowania jej w różnorodny sposób, a także dowiedzieć się szczegółów jej produkcji. A ma to znaczenie. Bo jak się okazało śmietana śmietanie nie równa. I nie jest to żaden spam i reklama. Tak myślę i uważam, że warto dzielić się tym co warte zakupu. Skład: śmietanka + żywe kultury bakterii mlekowych - TYLKO! Co to jest ta śmietanka? Śmietanka powstaje w procesie odwirowania mleka i jest słodka. Śmietana zaś to śmietanka ukwaszona – w sposób naturalny lub przez dodatek czystych kultur bakterii kwasu mlekowego. Mleko jest dostarczane od naszych Polskich krów. A teraz trochę o śmietanie w praktyce. Jest pyszna, lekko kwaśnawa w smaku, ma cudownie kremową konsystencję - bardzo delikatną. Czuje się produkt wysokiej jakości. Zott Śmietana 12% - idealna do sałatek - dostępna w opakowaniach 180g, 330g i 500g Zott Śmietana 18% - Idealna do zup i sosów - dostępna w opakowaniach: 180g, 330g, 500g i 1kg Naprawdę warto w sklepie spojrzeć na nią i porównać z innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×