Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredny antychryst

ja piertole schodze na dol do kuchni a tam mi afere robia

Polecane posty

Gość gość
nie piertol dawaj fote śniadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jem xd. W zamrazarce mialem jakis syf ze szpinakiem i serem tam gdzie oni pracuja i wystawilem na blat nikt z tym nic nie zrobil to zaraz slysze ze zgnily, ja mowie ze je wyciagnalem bo mi miejsce w zamrazarce zajmowaly tam jaki anger nagle o k***a i sztucce ktorych nie uzywam ja mam zmyc bo nikt za mnie nie sprzata tutaj JA POROZMAWIAM SOBIE Z TWOJOM MAMOM XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak to nie jesz a jajka sadzone i tuńczyk z puchy to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynic a rente ciągniesz brytyjską czy z Polski matce na konto wysyłają i zasiłek opiekuńczy też ciągnie na ciebie? ile tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem jest w tym, ze mnie ta kobiecina w*****a juz od pol roku, tylko ze ja siedze cicho i sie nie wpiertalam bo to nie moje zycie, a wczoraj poczulem ze ona mnie przestala w*****ac i to ja sie dla niej stalem brzemieniem, ona tylko jest w ciazy i fabryka i nic wiecej, ja sobie siedze wczoraj w pokoju robie se gulaszowa (juz po wypiciu kodeiny), ogladam se snookera w telewizji i problem xD. No i ja dzisiaj schodze, i juz niewyparzony ryj i mi problemy chca robic, bo to nie mysli, i to jest s*******nstwo, bo ja jak zmywam to zawsze cos pomoge pozmywac jak cos lezy, a ona nigdy nic, bo to nie jej, juz wczesniej zauwazylem ze to s*******n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynosza mi jakies syfne paje, no to k***a matka zrobila przed wyjazdem lososia to wyj***lem te paje no to polozylem na blacie i normalnei ze zgnija,a mysle se ze ci co mi je przywiezli to neich se wezma, 4 dni ja o nich zapomnialem i awanture mi chca robic xD. W****ilem sie na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snooker. Też to oglądałem nałogowo kiedyś, zagrałbym w bilarda. A po zwycięskiej rundce rozjebał komuś kij na łbie, najlepiej uchodźcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yes, dopiero teraz stwierdziłem że bilard to coś więcej to boska rzecz niczym sztuka malarstwa, oni magiczne moce zawierają w kiju jak malarz w pędzlu, szczególnie snookerzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×