Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tinyshop

Sklep internetowy dla dzieci

Polecane posty

Gość gość
Fajnym i zarazem dobrym,godnym zaufania sklepem internetowym z artykułami dla dzieci jest Satya.pl do tego ekspresowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep.www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie najlepszy sklep internetowy z artykułami dziecięcymi to krainadziecka.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam https://safekids.pl/ mają fajny asortyment i dobre ceny. Warto zajrzeć. Na pewno prezenty świąteczne kupię właśnie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiccc
bogata oferte dla dzieci ma http://sklep.wisad.pl, ozna tu kupic i zestaw wyprawkowy i artykuły dla większych dzieci..Solidne fajne meble i ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołe wróżki są przedstawione na obrazkach puzzli marki Trefl. Stanowią naprawdę piękny obrazek, nasze dzieci z przyjemnością go ułożą. Jestem tego absolutnie pewna. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qima
Ja z kolei mogę polecić stronę http://www.cozacena.pl/dla-dziecka-i-mlodziezy na której znajdziecie mnóstwo różnych przedmiotów z porównaniem ofert. Nikt nie lubi przepłacać, więc jest to super sprawa. Sama korzystałam i dzięki temu na rzeczach dla synka oszczędziłam kilkaset złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubranka ciekawe, ale zdecydowanie nie w moim guście. Ja swoje dziecko zdążyłam już wyposażyć. Część rzeczy udało mi się dostać przy pierwszych zakupach w http://www.sdkrak.pl/. To sklep z artykułami dla niemowląt. Są świetnie wyposażeni dlatego kupno ubranek, wózka, wanienki czy tym podobnych rzeczy nie był dla mnie żadnym problemem i nie musiałam rozglądać się po innych sklepach. Szczególnie, że przy noworodku pracy jest zawsze pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina G
Kiedyś kupowałam normalnie w stacjonarnych sklepach, ale od kiedy odkryłam sklep Jagodowy Kot to nawet nie marnuję czasu i nie fatyguję się do tych sklepów. U nich to dopiero jest wybór i to nie tylko dla dzieci ale w ogóle, a i rzeczy są oryginalne nawet od projektantów. Można cały pokoik dla dziecka urządzić od mebli po najróżniejsze dekoracje. Teraz zamówiłam z nowej kolekcji świetną lampę i namiot tipi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sportrun

Moim ulubionym sklepem z artykułami dla dzieci są niewątpliwie te z obuwiem - jak dla mnie świetnie sprawdza się MalyBucik.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikariko

Warto sprawdzic sklep - SklepMaxi.pl - od dawna robie tam zakupy czy to na święta czy na urodziny dla swoich dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabodziony

Ja bardzo lubię https://www.bobozakupy.pl zawsze chętnie pomogą i doradzą. Jeżeli chodzi o asortyment to mają wszystko od wózków po kosmetyki dla dzieci. W większości tam skompletowałam wyprawkę dla dzidziusia i zmieściłam się w całkiem przyzwoitej kwocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sklep z ubrankami dla niemowląt to mogę polecić ten: https://olibambi.pl. W ofercie mają bardzo dobre ciuszki w przystępnych cenach. Plusem jest to, że to polska marka. Kupując mamy gwarancję, że ubranka będą dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o akcesoria dla dzieci fajnym sklepem jest sferis.pl. Dużo ciekawych akcesoriów w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Witam, polecam      mofree.pl      portal z bezpłatnymi ogłoszeniami sprzedaż, kupno, zamiana... można znaleźć świetne rzeczy i zabawki dla dzieciaków i nie tylko, nowe i używane - po atrakcyjnych cenach, a wstawić swoje akcesoria i ciuszki z których wyrosło już dziecko... ja zamieniłam rzeczy po starszej córce na ubranka dla maluszka... mamy się wspierają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Cała wyprawka dla maluszka u nas poszła przez bejbi.eu/promocje i sporo rzeczy na rabatach. Starałam się dobierać do 1000 złotych, bo akurat u nich jest tak, że jak za 1000 złotych kupisz, się zapiszesz do bazy klientów to dostaniesz 100 złotych rabatu, więc naprawdę opłacalnie, biorąc pod uwagę ceny u konkurencji. Bardzo dużo nam rzeczy wyszło za 1000 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Cała wyprawka dla maluszka u nas poszła przez bejbi.eu/promocje i sporo rzeczy na rabatach. Starałam się dobierać do 1000 złotych, bo akurat u nich jest tak, że jak za 1000 złotych kupisz, się zapiszesz do bazy klientów to dostaniesz 100 złotych rabatu, więc naprawdę opłacalnie, biorąc pod uwagę ceny u konkurencji. Bardzo dużo nam rzeczy wyszło za 1000 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×