Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredny antychryst

nawet ludzie sa glupsi w internecie niz kiedys

Polecane posty

jak gram w gry takie jak path of exile albo runescape, to widze jaki idiotyzm szerzy sie wsrod ludzi, a community schodzi na psy totalnie. Dlatego nie korzystam juz z windowsa, zeby nie byc jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie korzystasz z windowsa bo jestes biedakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie korzystam bo mysle, lepiej byc myslacym biedakiem niz biedakiem takim jak ty, a dzieki tobie bill gates ma dzisiaj 70 mld dolarow na koncie, a ty zresz fasole po bretonsku na kolacje smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolkowy zajadacz
Mniam mniam fasolka po bretońsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie korzystasz z windowsa bo jestes biedakiem czy ty wiesz w ogole co ty wypisujesz? Jestes takim smieciem, ze szkoda gadac, korzystalem z roznych komputerow z windowsem, nawet takie po 400-500 funtow laptopy, i zawsze muli jak smiec, a ja mam pc z linuxem za £25 i mi chodzi lepiej niz laptop z procesorem i5 i 8gb pamieci ty k***o piertolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
archa sobie zainstaluj albo manjaro to dopiero zobaczysz co znaczy "szybki jak burza" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalem, ze mint jest podobno dobry, ja korzystam z ubuntu, bo nie narzekam, chcialem w sumie sformatowac system i zainstalowac mint, ale ubuntu mi dziala bez zarzutu, to zostawilem. Generalnie to, dzisiaj jak wlaczam windowsa, to choy wie co dziala w procesach w tle, komputer muliu jak chui, jak mialem kiedys laptopa, to co miesiac formata robilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik byles juz u kolegow anglikow zebrac odpadki po nich. Zebraku, biedaku :D Niestac cie na laptopa z windowsem i grasz w jakies gowna przegladarkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×