Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość962

Czy Wasze dzieci w wieku szkolnym jedzą drugie śniadanie?

Polecane posty

Gość gość962

Mam problem z synkiem. Ma 7,5 roku, chodzi do pierwszej klasy i za nic nie chce jeść drugiego śniadania w szkole. Robię mu jedną, małą kanapkę, którą regularnie przynosi do domu:O Rano, o godzinie 7 jada kaszę jaglaną na słodko (z morelami suszonymi czy innymi owocami), a obiad w szkole jest dopiero po 13.00. Nie wiem już sama czy to ja przesadzam, czy ten poranny posiłek jest na tyle sycący by nie jeść potem tyle godzin? Wydaje mi się, że jednak powinien coś zjeść na drugie śniadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.Mój syn je obiad z dwóch dań w szkole o 10:45,więc nie daje mu kanapki.Bo o 13:40 jest już w domu i je znowu obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość962
A gdyby jadł obiad tak jak mój, po godzinie 13.00, to dawałabyś mu coś do jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro je o 7 syte sniadanie i mozesz mu dac owoc lub garc migdalow do przegryzienia. Moaj 6 lat je sniadanie o 7-7.30 w domu i obiad w szkole o 12, wytrzymuje bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dawaj mu kanapki bo potem obiadu o 13 nie zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość962
No mój bez problemu wytrzymałby nawet cały dzień bez jedzenia ;) ale to chyba nie o to chodzi kto ile wytrzyma bez jedzenia ;) Dodam jeszcze, że do domu wraca dopiero ok. 15.45 i wcale nie rzuca się na jedzenie :O Obiad w szkole składa się z dwóch dań i zawsze jest jakiś owoc do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek chętnie je takie przekąski http://www.tobio.pl/category/przekaski-bio-do-szkoly Moim zdaniem to zdrowy nawyk, bo już nie sięga po słodycze :) No i chętnie to zabiera do szkoły, nic mu się w plecaku nie brudzi, nie zajmuje dużo miejsca, taki batonik zbożowy, orzeszki, suszone owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikroasia30

Moje dzieci nie jedzą drugiego śniadanie bo mają zapewniony w szkole posiłek od cateringu Kanzeon, który raz że przygotowuje przepyszne obiady to dwa rozmiary są spore więc dzieci bez problemu są w stanie sobie pojeść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera
Dnia 19.04.2019 o 09:00, Gość mikroasia30 napisał:

Moje dzieci nie jedzą drugiego śniadanie bo mają zapewniony w szkole posiłek od cateringu Kanzeon, który raz że przygotowuje przepyszne obiady to dwa rozmiary są spore więc dzieci bez problemu są w stanie sobie pojeść. 

Moje dzieci mają tak samo. Mają katering Kanzeon i są zawsze najedzone. Bardzo fajny katering i myślę, że w każdej szkole powinien być taki sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×