Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kupiłem dzis węgorza prosto z mazur ciekawe czy w UK w ogóle cos takiego macie

Polecane posty

Gość gość

pyszny wędzony, a wy pewnie bedziecie dziś żreć jarmuż i kotlety z papryki z orzechami biedoto :D heheeeee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że mamy w polskich sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mają na bank buheheeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehhe.a myslalam ze w Polsce sie szcaw i mirabelki je.Tu k.... widzial wegorza.chyba w spodniach.heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie za to na pewno stac cie na ultraboka za 900f :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuuj Ale z ciebie wsiur, kupienie jakiejs smierdzacej ryby to dla ciebie powod do przechwalek Niziny spoleczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heheh wszystko smazone i niezdrowe na tym zdjeciu heheeee :D a wegorza nie zauwazyłem wedzonego :D bo takie smaki tylko na polskiej wsi są osrusy, zero wiecie buheheee, udowodniłem ze nic w tych waszych sklepach nie macie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Węgorz ryba mulista źre padlinę ewentualnie kawałeķ wędzonego można zjeść. Wszędzie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ryb lubię tylko pstrąga i łupacza ewentualnie solę. A jak ktoś myśli, że nie jedzenia mięsa dzien w dzień równa się byciu biednym to jest po prostu ograniczony i to masakrycznie ... Większości produktów nie nalezy jesć zbyt często, a mięso czy np duże ilości glutenu plasują się w czołówce... Kretynie - bo inaczej do Ciebie nie dociera - może i nie kupuję sobie tego węgorza albo nieżywej krowy co kilka dni, ale jeśli spokojnie mogę wydać w restauracji 45 funtów albo kupić sobie krem za 30, to biedna bynajmniej nie jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie jem sobie polski chlebek pelnoziarnisty że smalczykiem i do tego ogórki malosolne, mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę drogo tam macie w tych sklepach widząc po cenach i w przeliczeniu na złote, o ale fajnie wiedzieć że można kupić pl jedzonko bo niedługo się tam wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Węgorza w GB można w każdej kałuży złowić dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski chlebek ? Wole taki , ktory sama upieka na zakwasie w domu :) Smalczyk tez lubie , zwlaszcza zrobiony samemu, przynajmniej wiem co w nim jest.. Ogórki małosolne ? Fuj !!! Wole kiszone :) Reasumujac: swojska pycha, niezaleznie gdzie mieszkasz :) xx Wuefisto , nie masz ie czym podniecac, jest gro ludzi, ktorym nie smakuja ryby i nawet gdyby mogli, to by ich nie kupili :D Odwiedzajac tesciów, mój mąz potrafi jesc wyłacznie ryby złowione przez ojca, jak leci byle " jeziorne ".. A ja nie rusze smierdza mi i tyle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Węgorza w GB można w każdej kałuży złowić dosłownie. x Złowic to mozesz sobie swojego klocka w toilecie co najwyzej emigracyjny gołodupcu :D za zadnym ze zdjec nie widze wegorza smiecie :D hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13:40 jak już tu jesteś to nie przeliczasz na złotówki, tlyko w ile godizn zarobisz na coś ;) a poza tym, kremy są i za 30 funtów, i za 60, i za 6 też są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede przeliczał, bo PL jest w UE tak jak w UK. Wszystko w PL jest tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet dobrych pomidorow polnych nie mozna kupic w UK, szukalem wczoraj wszedzie, tylko polskie mi smakuja bo naturalne i nie pryskane. A to co ktos pokazuje na tych zdjeciach watpie aby było swieze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak gdyby tak wszyscy sami piekli sobie chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, my tu w uk jadamy tylko stare żarcie, o świeżym możemy tylko pomarzyć haha .Nic świeżego nie można tu kupić, uprzejmy z głodu hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingolek idz do Waitrose w UK i sobie kupisz pyszne jedzenie. Taki biedak i cham czulby sie tam nieswojo :D:D dlaczego wszyscy sa tacy uprzejmi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny fakt wychodzi o bingolu czyli ze mieszka na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilu , czy ten węgorz miał na czole napisane że z Mazur? Mogles z Kaszub kupić, nie dość ze czyściej to bliżej . wędzone ryby zawierają trujące, rakotwórcze. Substancje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A emigracyjne cebulaki dalej hejtuja chlopaka. Niezle gul wam skacze co? IIerdolone nieudaczniarstwo, gruby czarny qootas pod ogon wam sie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama piekę chleby od 3 lat, pracuję i mam rodzinę i jakoś znajduję na to czas. żadna sztuka upiec duży bochen 3 razy w tygodniu, czasem 4 razy. . a jaki pyszny. np. dwa dni temu upiekłam pszenno-żytni chleb razowy ze zmielonymi orzechami laskowymi i jeszcze do tego sezam, pycha i zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, to kiedy wracasz do UK? Slyszalem, ze ci sie kasa skonczyla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wegorz z mazur haha ciekawe...no i niestety węgorze żywią się padliną, jak znajdą topielca to też nie pogardzą. Smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam parę pytań. co to jest jarmuz? co to za waluta f? ile to na nasze? kotlet z orzechami da się zjeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×