Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ma ktoś speedcooka?

Polecane posty

Gość gość

słuchajcie, potrzebuję opinii na temat polskiego urządzenia wielofunkcyjnego speedcook (chciałabym kupić - jest sporo tańszy od thermomixa)... Będę bardzo wdzięczna za opinie (również te na temat zużycia prądu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę ... bo mi zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej, nikt go nie zna? kurcze i skąd tu wziąć obiektywne opinie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko z tego co czytałam. Podobno poza ceną nie różni się od thermomixa. Ma te same funkcje. Nie ma co prawda wstecznych obrotów ale możne je wyłączyć, czego ponoć nie da się w thermomixie. Zastanawia mnie też to, że thermomix nawet najnowszy TM5 jest nietrudno kupić. Nowy, półroczny, mało używany. Speedcooka nie uświadczysz. Szukałam ale widocznie użytkownicy są bardziej zadowoleni, niż użytkownicy thermomixa. Może ktoś doświadczony się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinaaaa80
Ja mam speedcooka dokładnie od 4 lata. Zdecydowałam się na niego ze względu na cenę (Thermomix jest o wiele droższy) i rozmiar, który pasował do mojej małej kuchni. Przez 4 lata byłam bardzo zadowolona. Funkcje takie same jak TM, więc byłam przekonana, że dobrze zrobiłam kupując go. Niestety miesiąc temu ukruszyły się plastikowe części wypustek głownego naczynia, na które zakłada się pokrywę Speedcooka. Co oznacza, że jeśli odpadną całkowicie Speedcook będzie do wyrzucenia, bo tylko zahaczając o nie pokrywę da się zamknąć urządzenie i włączyć. Wniosek...4 latat to za mało jak na urządzenia za 2600 zł. Należalo kupic TM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może wystarczy oddać do serwisu i naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam TM21 od 1997 , wiec 20 lat , urządzenie sprawne mam tylko mały kłopot z nożami i niestety już nie naprawię bo firma nie serwisuje TM21 Uprzejma pani poradziła zakup nowego TM koszt prawie pięć tys kupiłam speedcook i jestem mega zdowolona działa dokładnie tak samo jak TM nawet przepisy z TM robię w speedcook polecam tańszy a super dobry sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam. Jestem posiadaczką speedcooka od kilku dni. Mozna powiedziec, ze dostalam w prezencie wiec jestem bardziej krytyczna co do sprzetu. Dzisiaj zepsułam mieszadło. Korzystalam z przepisu na karpatke. Najpierw zalozylam mieszadlo, dodawalam budyń do masła "z uzyciem łopatki" Niestety takie określenie mnie zmylilo. Dopiero po fakcie doczytałam, ze przy użyciu łopatki tzn. Wyłączyć urządzenie, zgarnąć ze ścianek i wlaczyc ponownie. Może gdybym wczesniej widziała prezentację....chociaż nie wiem czy cos by to dało. Uważam, ze takie skrótowe pisanie powinno byc oznaczone chocby gwiazdką z odesłaniem do przypisu. I zeby nie bylo, przejrzałam całą książkę i instrukcję obslugi zanim cos zrobilam w SC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam speedcooka od 3 lat, jestem zadowolona. Szczególnie wykorzystuję do ciasta drożdżowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja mam podobne urzadzenie lecz z innej firmy Cobbo Thermo Plus cenowo jest na tym samym poziomie co speedcook a jekosciowo jest na tym samym poziomie co termomix i ma identyczne funkcje. Korzystam z niego juz dlugo i jest bardzo pomocny wiec polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maw
Dnia 17.03.2016 o 14:16, Gość gość napisał:

słuchajcie, potrzebuję opinii na temat polskiego urządzenia wielofunkcyjnego speedcook (chciałabym kupić - jest sporo tańszy od thermomixa)... Będę bardzo wdzięczna za opinie (również te na temat zużycia prądu ;)

Drugi raz nie kupiłabym speedcooka. Skusiła mnie cena. Mam go od 2011 r. Funkcje identyczne co thermomix, ale awaryjny. Uszczelka przy nożu przecieka (2 razy już wymieniana w serwisie), raz pękła mi obudowa, jeszcze jakaś awaria na gwarancji. W sumie 4-5 razy był w naprawie. Za często go nie używam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×