Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyszedł Wam kiedyś negatywny test a byliście w ciazy?

Polecane posty

Gość gość

Miesiączka mam regularnie a teraz mi sie spóźnia 5 dni. Zrobiłam dzis test i wyszedł negatywny. Bóle miesiączkowe minęły, ból piersi tez, wydają sie tylko jakby ciężkie. Jakies przypadki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob drugi test, lub test z krwi. U mnie slaba kreska ale byla i pierwszy i drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie ma w ogole zadnej drugiej, tylko jena wyraźna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie (było to ho, ho... dawno temu) było trochę inaczej. Nie robiłam sobie testu ciążowego, bo w ogóle nie wiedziałam, że jestem w ciąży, nie miałam objawów. Dopiero, gdy od 5 tygodni nie było miesiączki, a do tego miałam uczucie "jakby" swędzenia piersi i dekoltu, wybrałam się do lekarza. I co? Ciąża :) Miałam 18 lat, jak urodziłam Karolinę. Dziś ona ma 21 lat i za niedługo rodzi bliźniaczki, a ja zostanę szczęśliwą, młodą babcią :D Córka nawet pozwoliła wybrać mi imię dla jednej z nich :) Siostry będą miały na imię Dina (mój pomysł) i Kira (pomysł córki, imię z kultowej bajki "Król Lew"). Dina i Kira dopełniają się wspaniale, a i córce się podobają. Co do twoich objawów - możliwe, że jesteś w ciąży. U mojej córki objawem było ciągłe siusianie :D Jeżeli masz wątpliwości, to wybierz się do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. W pierwszej ciąży i drugiej. Pierwszy test ma prasie 3 lata a drugi rodzi sie w czerwcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dni po terminie miesiaczki jedna kreska za kolejne 2 dnie jedna kreska po kolejnych 2 dniach leciutka kreska widoczna pod swiatlo i po kolejnych 2 dniach druga kreska ale tez nie za mocna i jestem w 13tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dina i Kira dopełniają się wspaniale x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba: byłyście, nie: byliście faceci nie zachodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesto tak sie zdarza, gdy kobiety robią za wcześnie testy!! niedlugo będą robić test zaraz po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×