Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy jest tu mama która buduje dom

Polecane posty

Gość gość

ile macie lat ile dzieci w jakim wieku dostaliście działkę czy kupiliście bierzecie kredyt hipoteczny na budowę lub wykończenie domu jaki duży czy ktoś wam pomaga finansowo jakie macie zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie buduję, u mnie murarze budują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też murarze :) mam 32 lata , jedno dziecko 2 lata 8 miesięcy, działkę dostaliśmy po dziadkach, moi rodzice pomagają nam finansowo , na dach i wykończenie chcemy wziąść kredyt zarobki mąż 2000 zł , ja 1900 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzialke dostalismy w prezencie. Ale tak naprawde maz na nia zarobil praca w rodzinnym biznesie tak jak na dom do stanu surowego otwartego. Zaczelismy budowe w 2012(pozwolenia przyłącza) Stan surowy otwarty czyli mury I dach skonczylismy w 2014. W 2015 w styczniu wzięliśmy 120 000 kredytu plus to co na bieżąco z zarobków i w listopadzie 2015 sie wprowadziliśmy z wykonczonym dolem na top top(dol 65m2) gore zrobimy za pare lat. Rata niska 650zl. Mam 24lata maz 29lat. Corka 2,5 roku. Zarobki teraz to 5000. Sporo zostaje na koniec miesiąca. Bo kredyt plus rachunku to 1000zl. Jedzenie 1000. No i jakies tam paliwo ubrania wyjścia. 2000 co miesiąc odkladamy. I co miesiąc cos za to kupujemy bo sporo rzeczy nie zdążyliśmy przed zima. NP taras ziemia na podworku(dowieźć trzeba) kupilismy stol z krzeslami do ogrodu. Ciągle cos trzeba:) ale fajnie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wziąc :P xxxx zarobki 4 tys i budujecie domy OMG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest OMG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh heh OMG - naprawde nie wiesz ? czy udajesz ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze 4-5 tys i budujecie domy...Niezle moza oszczednie zyc mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 12:43 na ile lat ten kredyt? ile was kosztował dach z robocizną i z czego ten dach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dach cos kolo 25 tysięcy. Zwykly dwuspadowy. Z rukki blachodachówką jakas lepszej klasy kolor antracyt -w takim kolorze mamy okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredyt na 25 lat. Ale chcemy splacic w 10. Braliśmy na tyle patrząc na mala ratę bo teraz możemy 2-3 raty I naraz płacić ale nie wiadomo co będzie a te 650 raczej zawsze będzie z czego. Z odsetkami dużo nie wyszlo bo bank policzyl 330000 wkladu wlasnnego koszt kredytu to cos okolo 180 000. Jakos z tego co pamiętam. Czyli tanio. Dla porównania kiedys patrzyłam na kredyt mieszkanie na swoim(4lata temu) mieszknie bez wkladu własnego-kredyt na 170 000 trzeba bylo oddać 395 000:| masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sama praktycznie buduje, sama jestem kierownikiem, sama zaprojektowałam i własnymi siłami stawiamy. Mamy z mężem po 29 lat, jedno dziecko 1,5 roku, działkę kupiliśmy jeszcze przed ślubem z oszczędności. Teraz na razie stawiamy bez kredytu ale koło lata pewnie weźmiemy żeby chociaż 100-120 tysiecy. Zaczęliśmy z październiku, Na razie mamy postawiona piwnicę i parter. Kredyt chce wziąć na wykończenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.43 - to ja Dodam ze mamy oboje wyksztalcenie inżynierskie budowlane. Maz jest kierownikiem budowy z uprawnieniami od 2 lat i od tamtej pory wszystko mamy znacznie taniej bez vatu no i papierkologia-czesc moze podpisywać sam. Mysle ze troche czasu minie i zarobki sie poprawia. Mieszkamy w niedużym miescie a ja jestem jeszcze na wychowawczym. Wracam do pracy w lipcu. Te 5000 to tylko zarobki męża. Ja tyle nie zarobię. Kolo 2000 moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×