Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak się zemścić na eks. Poproszę o propozycje.

Polecane posty

Gość gość

Utrzymywałem nieroba przez ponad pół roku. Mówiła że ma dorywcze prace i że jej nigdy za te prace nie płacą- potem okazało się że to nie prawda. Wypłacała całą kasę z bankomatu i pokazywała mi wydruk z bankomatu że nie ma nic na koncie. Ja naiwny wierzyłem. Byłbym w stanie odpuścić ale to co zrobiła potem to przegięcie. Pewnego dnia kazałem jej się wynieść z mojego mieszkania w ciągu 14 dni. Wtedy wyszukała w internecie "co powiedzieć policji żeby ktoś został aresztowany". Zadzwoniła na policję cytując słowo w słowo to co było napisane na tej stronie internetowej. Areszt, sąd... i zwolnienie warunkowe- w tym czasie wyprowadziła się zabierając kilka rzeczy- np kompa z kaylogerem gdzie było jak byk co zrobiła. Więc do kosztów doszły koszty prawnika- nie przyznano mi adwokata z urzędu bo stać mnie na swojego adwokata. O ile prokuratura wycofała zarzuty z braku dowodów to adwokatowi trzeba było zapłacić, nie było też w opinii prawnika wystarczających dowodów by wnieść sprawę o fałszywe oskarżenia. Tak moja ex kosztowała mnie z 40-50 tysięcy których nigdy nie odzyskam. Stąd moje pytanie- jak się zemścić? pierwszy pomysł to zabrać gdzieś za granicę i podobnie złożyć fałszywe oskarżenia... drugi pomysł to zabrać za granicę i zniszczyć dokumenty podrużne, karty płatnicze i pieniądze pociąć w skrawki 1 na 1 minimetr A może sugerujecie coś innego? Umówiłem się z nią na kilka nocy w hotelu... ona ma nadzieje na zabawę w łóżku... ja liczę żę będzie okazja się odegrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Czy to Twoja żona czy kochanka? Po co umówiłeś się z nią w hotelu? Nawet żona nie może wyczyścić konta. Jest to przekroczenie tzw . zwykłego zarządu majątkiem wspólnym . Jeśli był wspólny? A może dałeś jakieś pełnomocnictwo? Nie wierzę w podaną wysokość kosztów prawniczych. Czy to znowu operator wymyślił nowy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysmaruj sobie ptaka papryczkami piri-piri - jak jej zasadzisz, to obserwuj jej oczy. Zrobią się ogromne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewalila gotowke, np czynsz od moich lokatorów i depozyt ok 3500, pomoc prawna ok 15000, koszty zwolnienia warunkowego ok 3000 jedzenie i utrzymanie przez ponad pol roku, wyjazdy i imprezy, waciki . Uzbieralo sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futerkowa
Az niewiarygodne zeby bylo prawdziwe. Jesli tak jest to Ci wspczuje bo pewnie straciles szacunek i wiare w inne kobiety. Cisnie sie az na usta gdzie Ty ja znalazles? Czy nie zauwazales wczesniej sygnal, ze to zwykle szmacisko? Jestem kobieta i zawsze zastanawialam sie jak to mozliwe, ze kobiety tak urabiaja bogatych mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Czasem pojawiają się dziwne chłopy ale więcej jest dziwnych bab. Albo baboli , albo babsztyli. Chłopom raczej chodzi o wykazanie zdradliwości , złośliwości , podłości , braku lojalności, zakłamania bab a babom by się wyżalić. Nie ważne czy to jest zgodne z prawdą. Czy ma w sobie jakąś logikę. I jedna ,drugą """wspiera""" nakłaniając do kłamstw i dalszej zdrady. Albo do rozwodu. Często jest to też temat , który utworzył operator. Nie na wszystkie tematy odpowiadam , nie chce mi się wierzyć , aż w taką głupotę jaką jej autorzy przedstawiają. Tak pewne tematy odbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty za to jesteś facet gorszego sortu po tych głupotach od lat wypisywanych można sądzić. Operator?ty jestes jątrzący operator haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Futerkowa. Raczej zadluzony po uszy niz bogaty. Jakies propozycje zemsty? Jak wyszedlem z aresztu bylem z niczym. Bez telefonu, bez kontaktu z kimkolwiek w pidzamie na drugim koncu miasta. Cos w tym stylu bym jej chcial odstawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób jej to samo. Zadzwoń na policję i powiedz to co ona powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz po. Zemsta udana :) Upilem ja i zadzwonilem po policje. Do tego zostala bez laptopa i komorki w obcym kraju. O 3 w nocy zabrali ja... i od tej pory na dobre zniknela z mojego zycia. Raczej sie nie pojawi ponownie bo mam nagrane na komorce jak jej odwala po alkoholu. To sprawi ze przestanie mi obrabiac d**e wśród moich znajomych. Jest 1:1... ciekawe czy bedzie tak uparta zeby bawic sie w zlosliwosci dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futerkowa
O rany.. Byc moze Ci ulzylo. Ale nie uwazasz, ze zemsta i odwet zwiazala Cie z nia bardziej niz gdybys odpuscil i zapomnial? Jest nawet takie powiedzenie, ze klatwa jest do poki silna doputy onie myslimy. Chlopaku, musisz czuc sie ch.... przez zlamane serce. A tego nie odkupisz za zadna zemste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futerkowa
C.d. swoja droga to Ty chcesz nadal grac w ta gre. Czekasz na jej ruch. Po co? Naprawde tak nie chcesz jen puscic ze swojego zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeny... co ty ćpasz ze masz po tym taką wyobraznie?? Wtedy wyszukała w internecie "co powiedzieć policji żeby ktoś został aresztowany". No słuchamy ze zzzniecierpliwieniem co takiego powiedziala?? "zniszczyć dokumenty podrużne,"... bez komentarza. " minimetr". co to jest minimetr?? autorze ile masz lat? 12? dziecko dorwało się do laptopa mamusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skarbówka<3 zawsze działa, już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani od polskiego ktora jest na dziale o rozstaniach. Google szuka lepiej jak sa hasla a nie wiersze. Milimetr, podróż, normalne osoby z IQ 8 latek wzwyz doszukaja sie takich wyrazow. Co do urzedu skarbowego... tez dobry pomysl bo wiem o kilku jej lewiznach ktore bylbym w stanie udowodnic ponad wszelka watpliwosc. Ale zemsta to zemsta a nie systematyczne nękanie. Ma byc z hukiem i jednorazowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak namotałeś, że w ogóle ci nie wierzę w to co piszesz ... Mówisz o jakimś areszcie,później o warunkowym zwolnieniu, a później że prokuratura wycofała zarzuty. To nie trzyma się kupy. Żeby kogoś aresztować muszą być uzasadnione podejrzenia popełnienia czynu, a jeśli piszesz o warunkowym zwolnieniu, to wcześniej musiałeś być skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo, trafić do pudła za karę i dopiero wyjść warunkowo. Więc z jakich zarzutów prokuratura się wycofała ? Nic nie trzyma się kupy. Jeśli nie doszło do skazania i postępowanie zostało umorzone, to wszystko co wydałeś na adwokata może zwrócić ci skarb państwa, wystarczy napisać wniosek o zwrot wydatków na niego poniesionych. Nie szukaj zemsty tylko zacznij normalnie żyć, w zgodzie z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sytuacja miala miejsce za granica. Za rzekome pobicie ktore nie mialo miejsca bylem aresztowany. Z aresztu na zwolnieniu warunkowym / conditional bail/ ze wzgledu na wysokosc dochodow... czyli wiecej niz najnizsza krajowa nie mialem prawa do adwokata z urzedu, jedynie w areszcie doraznie. Przed rozprawa prokuratura wycofala zarzuty z braku dowodow. Skad sie to wzielo? Ustawa o przemocy w domu. Nie ma w niej zasady domniemanej niewinnosci, chroni ofiare. A z drugiej strony jest naduzywana przez kobiety by zemscic sie na facecie, a osoby ktore powinna chronic do konca im nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli to za granicą to nie ma,ze tak za darmo sadzaja do pudla-musisz miec sporo za uszami.Są kilkudniowe przesluchania i potem wyrok.Szybko,zasadniczo,bez certolenia się jak w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada leśnika
idz do lasu , poszukaj odpowiedniej szyszki , umów się jeszcze raz w hotelu , wepchaj szyszkę tam gdzie zazwyczaj wkładałeś coś innego i tyle . sama nie wyciągnie a wstyd i pośmiewisko ma całe miasto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×