Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wylizał mi i nie chciał seksu...

Polecane posty

Gość gość
Dokładnie, nic na siłę. Owszem lodzik , czy seks jest dobry , ale nie koniecznie. Czasami wystarczy widok kobiety spełnionej po jednym, czy kilku orgazmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Kapeć Kopeć
To dlatego, że prawdopodobnie ma małego i wstydzi się go pokazać, albo szybko kończy i nie chce cię rozczarować. Albo fetyszysta kuciapek. i tyle na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość obserwatorka
Dłuuugiej minety z prawdziwego zdarzenia pragnę dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona uwialbia lizanko. Leży na pleckach i lekko porusza się. Swoimi rękami rozchyla płatki. W międzyczasie ja trzymam palec przy jej pupce. Jak ma ochotę to sama się na niego nadziewa a jak nie chce to nie. Niekiedy przeżywa orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z poznania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podaj proszę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam dogadzac przez lizanie kobiecie.Chcialbym sie umowic na takiecspotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacus6
Uwielbiam dogadzac i lizac kobiecie ,sprawiac jej przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem tu coś napisać, ale zostało to uznane za spam. :D Błechehehehehe, to co mam wciskać enter, bo jest blisko ósemki, czy pisać że JESTEM MOCNY a może zostanę bocianem, bo gęś już jest wystarczająco ograna. :O Jak ten teks był spamem, to jesteście chụja warci. I niech się temat zatnie, będzie do kompletu. hehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matt00
Nie raz i nie dwa zaspokajałem swoje partnerki oralnie nie chcąc nic w zamian. Często tak mnie to podniecało, że prawie dochodziłem bez dotykania penisa. Uwielbiam pieścić kobiety w ten sposób i widzieć ich rozkosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uwielbiam lizac c**eczki i moge to robic bez niczego wzamian, mokra c**eczka sama w sobie jest nagrodą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie sie nie dziwie. Jak mialem dziewczynę to przyznam sie, że sie uzależniłem od minety, a na zwrocie mi jakoś nie zależało. Czasami bylo az mi glupio jak dziewczyna silą chciala sie odwdzięczyć.. Eh ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chetnie wylize mokra c**eczke, jakas pani chetna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40letnia szalona
@DobryBartek, czyli lubisz lizać? to ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40letnia szalona
Szkoda że nie jesteś parę lat starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 letnia skad jestes chetnie polize Twoją cipeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cipkowy altruista
Ja czasem na czacie erotycznym umawiałem się tylko na lizanie cipki... i zawsze dotrzymywałem ustaleń... Dziewczyny odwdzięczały się rączką albo ssaniem fiuta (bo tak uwielbiam), ale nie było to konieczne - po prostu mnie bardzo podnieca orgazm. Miałem kiedyś stałą partnerkę do lizania cipki... jak miała ochotę, urywała się z pracy, spotykaliśmy się na, jak to nazywaliśmy, lizany lanczyk, i wracała zaspokojona do swoich spraw. Stosunek nie wchodził w grę, ale całowanie się z jej cipką było dla nas obojga bezpiecznym sposobem rozładowywania emocji. Czasem odwdzięczała się rączką, czasem chciała, żebym się masturbował i skończył przy niej (ona masturbowała się wtedy dla mnie), raz wypieła się i poprosiła, bym jej wsunął między uda - odbyliśmy stosunek udowy i z udami mokrymi od mojej spermy wróciła do pracy). Jestem takim cipkowym altruistą - sam widok cipki i kobiece nakręcenie przy naszych pieszczotach były dla mnie wystarczającą satysfakcją. To naprawdę fajny sposób na rozładowanie, gdy nie chcesz/nie możesz kochać się tak do końca. A to, że nie dążyłem do rewanżu? Chyba jestem staroświecki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki psycholog to pisze? Pewnie że chce ale dziewica to sama wskoczy jak będzie chciała . Wszystkie zdjęcia policja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może musicie trochę urozmaicić swoje pieszczoty. Gorąco polecam zajrzeć na stronkę znajomego http://sexish.pl/ gdzie znajdą się wkrótce ciekawe żele intymne, które z pewnością odmienią Wasze życie seksualne Stronka jest jeszcze w budowie ale wkrótce będzie działać. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×