Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dostojny_Prawiczek

Cipcie mam se na oku fajną kawalerke za 7 stówek miesięcznie w centrum miasta

Polecane posty

Gość gość
700 złoty to nie tak tanio jak za nieumeblowane mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za lump, wynajmowane mieszkanie? Jeszcze kawalerka... Powiedz ze masz wiecej niz 25 lat i juz zupełnie przegrałeś życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czynsz 400+ 300 odstępnego dla właściciela łącznie 700 o ile dobrze sobie policzyłem:D:D:D Powiem ci ze oferta nawet dobra.Blok ma niecałe 7 lat, ładne sie prezentuje w wewnątrz. Wszystko zależy czy czasem znowu mi tysiąca złotych kaucji nie zaśpiewa ale raczej nie bo w końcu to puste mieszkanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prąd i woda?. Masz za co sobie przynajmniej jakieś podstawowe meble kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak z opłatami to nawet nie jest źle, ale pewnie jeszcze prąd do tego musisz doliczyć, gaz jak jest chociaż ty i tak pewnie gotować nie będziesz hehe a mebelki to za pare groszy na olx sobie wyszukaj, używane oczywiście ale często można znaleźc dobre rzeczy za nie duże pieniądze. A kuchnia jak tam wygląda? Są mebelki zlew itp? Lodówki itp też pewnie brak? Kuchnia jest oddzielnym pomieszczeniem czy tylko aneks w pokoju albo nawet w przedpokoju? I jeszcze jedno pytanko. Ciepła woda użytkowa jest z sieci czy bojler? Najlepiej to daj linka do ogłoszenia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypiertalaj frajerze ze swoją śmierdzącą kawalerką ! tłukiem sie urodziłeś i tłukiem zdechniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No księżniczka powiem ci tak.Kuchnia jest lodówka i kuchenka ale elektryczna bo dzisiaj to oglądałem a woda niestety ogrzewana z bojlera.Linka se nie dam z wiadomych względów:D🖐️ Meble to można nawet za darmo dostać tylko miał bym problem z transportem i wniesieniem ich na czwarte pietro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczek, lubie Cie, jestes inteligentny, ale ''miał bym'' nalezy pisac ''mialbym''. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w Namysłowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie masz jakiegoś znajomego z większą furką? Dasz na flaszke i ci pomoże hehe a bojler to prąd dość żre, chyba że sie będziesz myć raz na pare dni hehe :D jakbyś se sam gotował obiady to byś też troche zaoszczędził na żarciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomy z pracy też wynajmuje mieszkanie z bojlerem i płaci za prąd tak 120-130 zl na dwa miesiące wiec nie ma tragedii,no chyba ze sie nie myje bo chuj go tam wie:D Księżniczka nawet kolega będzie chciał przynajmniej na paliwo dostać a nie piwo hehe:D Co do tego zaoszczędzenia to ja nie wiem, obiady po niewiele ponad dychę chodzą a nie tracisz se czasu na gotowanie szczególnie jeszcze jak nie umie sie gotować:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZDYCHAJ PIWOSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale jak sobie policzysz to samemu takie barowe obiadki zrobisz za pół ceny jak nie mniej, a jadłbyś dokładnie to samo co w barze a nawet i lepsze ah spadam spać nara kaleko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja podziwiam i popieram Prawiczka. Dziś mało kogo stać na odwagę samodzielności w wieku do 25 lat. Znam też ''dzieci'' po 30-tce wiecznych synków hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nara kaleko:D Właśnie cipcio,w sumie całkiem nie najgorzej se radze:D.Robotę mam mieszkam sobie samemu od mniej więcej roku,a teraz se planuje kawalerkę wynająć bo ile to można w hotelu mieszkać:D.A nie tak jak księżniczka smakoszowa co ma już ponad 25 lat na karku i nadal na utrzymaniu starego se siedzi hehe cipcie:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cipcie kiedy sobie znajdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez uwazam, ze piwosz jest calkiem do rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×