Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawdziwa Milosc

Polecane posty

Gość gość

Witam zastanawiam sie po czym poznac prawdziwego faceta (chodzi mi o to po czym poznac ze mezczyzna NAPRAWDE kocha swoja kobiete) prosze o szczera odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmjgad
szanuje i opiekuje się nią,chroni,jest w stanie oddać za nią życie,jest b.zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wszystkim powyżej się zgadzam oprócz zazdrości. Z tą zazdrością to pojechałaś. Kochający mężczyzna i pewny swojej kobiety nigdy nie jest zazdrosny. Zazdrość u danej osoby wynika z niedowartościowania swojej osoby, z niepewności z braku szczerości. Tam gdzie jest wzajemna miłość nie ma czegoś takiego jak zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klubowa.eu/XEgm4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po czym poznać? Np. wykazuje szacunek : nigdy nie będzie szedł pierwszy, będzie otwierał Ci drzwi, nosił siatki z zakupami, wyręczał Cię w pracach domowych itp. W razie Twojej choroby zrobi wszystko dla Ciebie byś mogła leżeć w łóżku, zrobi Ci jeść, poda leki, załatwi najlepszego lekarza, jest z Tobą w szpitalu. Gdy jesteś zdrowa chce byś jak najlepiej się prezentowała, pozwala Ci na wszelkie szaleństwa, które sprawiają Ci radość. W niebezpieczeństwie zawsze nadstawi za Ciebie karku i nawet posunie się do oddania potrzebnych Ci do życia narządów wewnętrznych. Gdy chcesz realizować swoje pasje będzie Ci e wspierał duchowo, fizycznie i materialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i jeszcze jedno nigdy do Ciebie i przy Tobie nie użyje wulgarnych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo brawo brawo gość
po raz pierwszy w życiu przeczytałam tak piękny i trafny wpis dotyczący miłości męzczyzny do kobiety ,pytanie tylko czy tacy męzczyźni jeszcze istnieją?tyle sie naczytałam o tym ze kobiety są takie i owakie ze nie warto sie dla nich poświęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo brawo brawo gość
pięknie to ująłeś?ujęłaś?chyba nic więcej nie można dodać,mogłabym być z takim kimś nawet gdyby nie był bogaty ani specjalnie przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwa miłość nie istnieje, jest tylko jednostronna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuj***ardzo za odpowiedzi ale co do ostatniej nie zgadzam sie moja siostra ma narzeczonego w lipcu biora slub i jedno za drugim w ogien by wskoczylo a ja nawet dobrze dogaduje sie z przyszlym szwagrem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha...nawet sie dobrze dogaduje ze szwagrem :))) hahaha...tylko patrzec jak sie bedziecie pukac na boku hahaha :))) nie no rozwalilas mnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość ma wiele imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ON mnie właśnie tak kocha ,tak jak piszecie i ta zazdrość.Zycie z nim to więzienie.Juz dluzej nie mogę,nie mogę tez się z tego wyplątać i to jest najgorsze. MARZE o innym,takie życie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasemmm...jak jest za dobrze to się nie wie czego chce. Wybieraj...wybieraj ...żebyś nie przebrała i zamiast kanarka wróbla nie dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie poznasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×