Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biznes łomen

ile zapłacic ca sprzatanie w domu?

Polecane posty

Gość kafel
witam miłych dyskutantów :)) a ja mam takie pytanie --> ponieważ mam dom świeżo po remoncie (ale wywieziony gruz, kartony itd.) to chciałbym właśnie zatrudnic taką osobę (młodą/starą, polkę/ukrainkę) na jednorazowe sprzątanie, lub dłuższą współpracę (zależy jak pójdzie to sprzątanie). Stad moja kwestia - gdzie znaleźc kogoś takiego? w gazecie są 2 ogłoszenia na krzyż, więc śśrednio :/ jestem z warszawy - do sprzątania niecałe 50m. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynka22
Witam Chciałambym się poradzić co do kwestii tematu, sprzątam mieszkanie ok. 120m2 w 4-5h raz w tygodniu. W sprzątanie wchodzi wycieram kurze, mycie podłóg, czyszczenie łazienki. W mieszkaniu znajdują się schody, 2 łazienki, 4 pokoje wtym jeden większy. Klientka płaci mi 100zł czy to odpowiednia stawka? Czasem jest naprawdę ciężko. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani sprzątająca
Pracująca....ludzie to nie maszynki kobieto....7,50 na godzinę pssssss......co mam z tym zrobić d**e sobie podetrzec....to jest właśnie wyzysk uczciwych ludzi i dokładnych którzy rypia za te grosze bo sytuacja ich do tego zmusiła...też sprzątam mieszkania ludziom i robię to bardzo dokładnie i pracodawcy mnie doceniają....W przeciwieństwie do Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika_mars
Kupcie sobie robota sprzątającego, po co płacić komuś za sprzątanie ;) polecam Electroluxa pure i9, mozna go na media expert znaleźć. Jest bardzo dokładny, no i można go sterować aplikacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Ja od kiedy mam takie urządzenia jak mop elektryczny FC5 i myjkę do okien VF1 z firmy  Kerpol Karcher sprzątanie stało się przyjemnością.  Polecam wejść do nich na stronę i wybrać dobrą opcję dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Ja sama sprzątam, uwielbiam odkurzać, wiem, że to dziwne, ale różne pasje ludzie mają 😄

Znalazłam fajne worki do odkurzacza zapachowe w sklepie ezaopatrzenie.pl 

Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×