Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

List Pozegnalny

Polecane posty

Gość gość

Witam bardzo prosze o pomoc jak napisac list pozegnalny (przed samobojstwem) co w takim liscie pozegnalnym powinno byc? Bardzo mi zalezy na odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Zadzwonie i zapytam, czy pojdzie ze mna do wyra kopulowac bez zobowiazan z wiedza, ze mam zone paskudnice i dwoje dzieci, ktorych nie zostawie, bo skichalbym sie i porobil po gaciach. Cale zycie rzne kogos kim nie jestem, a tu nagle mialbym zrzucic maske i pokazac swoja wieprzowata twarz? No way! Poza tym nie wiem jak zadowolic kobiete bo zona nigdy nie byla usatysfakcjonowana, sam zameczylem sie od samozadowalania wiec jestem seksualna kaleka z kompleksami. W tym wieku i po tylu latach abstynencji seksualnej spalilbym sie nawet jakby ktoras chciala cos ode mnie. Poza tym cierpie na paranoje, raczej nic by z tego nie wyniklo bo ciagle dopatrywalbym sie kamer i mikrofonow ukrytych w guziakach, stanikach i ponczochach, tam tez sa oczy przeciez! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze nie chcesz sie zabic tylko to jest np zadanie domowe w takim liscie powinienes/powinnas napisac do kogo piszesz,jak wazna jest dla Ciebie ta osoba,czemu chcesz sie zabic (powody Twojego zalamania) i na koncu zawsze w liscie jakim kolwiek pisze sie cos typu "zawsze bedziesz dla mnie kims waznym" tzn: cos milego dla odbiorcy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś , kto ma duże problemy tu , to po samobójstwie ma dwa razy więcej gdyż tam ( po drugiej stronie życia ) czekają na taką osobę bardzo ohydne duchy które będą cię ścigać przez wieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×