Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nareszcie pojedziemy na wakacje :)

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny ale się cieszę :) , w tym roku w końcu pojedziemy z dziećmi na wakacje nad morze, jakoś zawsze nie było czasu, mąż dużo pracuje ,ale w tym roku już postanowione, pensjonat zarezerwowany :) ja z dziećmi już nie możemy się doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super! Wypoczywajcie i cieszcie się tymi chwilami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdraszczammm!!! ja od 9 lat nie bylam na wakacjach, moje wakacje to wyjazd do rodziny w polsce bo jak nie to foch ;) Udanych wakacji zycze i pieknej pogody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielam Twoją radość autorko ! :) Ja nie byłam na wakacjach od trzech lat. Zawsze coś stawało na przeszkodzie. A w tym roku Chorwacja ! Nareszcie ! Cieszę się jak dziecko hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubisz tłum,syf, brud, tandetę, zimne morze i brak gwarancji pogody to baw się dobrze. Nie zapomnij o ciepłych ubraniach i parawanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W tym roku postaw na swoim i zamiast do rodziny wybierzcie się na prawdziwe wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak lubisz tłum,syf, brud, tandetę, zimne morze i brak gwarancji pogody to baw się dobrze. Nie zapomnij o ciepłych ubraniach i parawanach. XXX Ale pesymistka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie pesymizm, tylko realizm ;) polskie realia wakacji nad Bałtykiem. Rosyjska ruletka w kwestii pogody, słońca, wiatru, świeżej ryby, syfu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej snobki od syfu: chyba nigdy nie byłaś nad polskim morzem, albo widziałaś tylko Władka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super :) my też mieliśmy jechać nad morze ale odłożyliśmy jeszcze tą wyprawę 8 godzinną pociągiem. Z dwójką dzieci wybrany się na 2tyg. Nad czyste duże jezioro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj koleżanko miejsce nad Bałtykiem, które gwarantuje pogodę i braku tłumów ;) w przystępnej cenie, z jako takimi atrakcjami i kwaterami, które nie zrujnują kieszeni na poziomie np. Chorwacji. Pamiętaj o tej pogodzie!! We Władysławowie byłam przejazdem, tłum na plaży mnie przeraził. Pozdrawiam:) Snobka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogoda nigdzie nie jest zagwarantowana (no chyba że ktoś lubi upały w ciepłych krajach). A brak tłumów? Mam takie miejsca. Atrakcje? Mieszkam w centrum miasta, więc dla mnie atrakcją jest las, wydmy, plaża, morze i cisza. Takie miejsce mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze, to nad Polskie morze bym nie pojechała. Po pierwsze często zagraniczne wakacje z gwarantowaną pogodą wychodzą taniej. Po drugie nad morzem naszym byłam kilkakrotnie i pogoda trafiła się raz udana :o Never Ever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojedz nad moze polnocne tam to dopiero jest masakra.Chcecie miec udane wakacje? proponuje lazurowy wybrzeze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podam miejsca, w które jeżdżę, bo nie chcę reklamować. Ale uwierzcie - jedna budka z lodami, jedna restauracja z pysznym żarciem, jedno miejsce z pamiątkami, czysta plaża, mało ludzi, cisza, spokój.... a pogoda? Nie jesteśmy typem ludzi, którzy lubią się smażyć na plaży godzinami, wiec upały nam nie są potrzebne. Jedziemy nad Bałtyk dla zmiany klimatu, do miejsc, które kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeżdzę za granice dla zmiany klimatu i gwarancji pięknej pogody. wystarczy wybrać się poza sezonem i skwaru nie ma. albo odpowiednie lokalizacje gdzie nawet w sierpniu można się cieszyć komfortowymi warunkami. Poznaję nowe miejsca i zwiedzam. i nie ograniczam się tylko do jednej plaży i niewiadomo jakiej pogody. Byłam nie raz nad bałtykiem od czasów liceum i studiów. I nie mam ochoty tam wracać. Tłumy i przynajmniej 50% niepogody i deszczy.czy to lipiec czy sierpień. o zachowaniu polaków nie wspomnę. teraz z dzieckiem na pewno tam nie zaryzykuje jechać. Jak dorosnie i będzie chciał wypadów z kolegami to droga wolna, bo chyba tylko na to się nadaje nasze morze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ciesz sie z wakacji, ja mieszkam w uk na codzien i co roku jezdze nad polskie morze-spotykam sie z rodzina, dzieci sie bawia z kuzynostwem I wakacje co roku mamy bardzo udane pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka - dzięki za wszystkie pozytywne wpisy :) my jedziemy na hel, moja siostra była tam w tamtym roku i byli bardzo zadowoleni, wcale tłumów i brudu nie było jak tu piszą niektórzy :) za granice z małym dzieckiem nie pojadę a córka będzie miała niecały rok więc wolimy polskie morze ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest cale kafe ,wiec nie przejmuj sie autorko.W zeszly roku bynam na Lanzarote i pytalam sie tu na kafe przed wyjazdem czy tam jest fajnie.Duzo ludzi mi odradzalo ,ze nic tam nie ma ,ze beznadziejnie itp.A wczasy miala bardzo udane i wyspe bym kazdemu polecila ,piekna pogoda ,czysty cieply ocean, przepiekne plaze i pelno atrakcij .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Helu jest super, odwiedźcie koniecznie fokarium - wielka frajda dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie pojedziesz z małym dzieckiem za granicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lecę do Hiszpanii. To moje pierwsze wakacje z Chłopakiem. Troszkę sie stresuje ale aż ta źle nie ma. My tanie loty złapaliśmy z https://www.fru.pl/ a hotel jakiś tańszy 3 gwiazdkowy. ale i tak strasznie się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boje się lecieć samolotem,a co dopiero z dziećmi, tego zamieszania tam , czekania odprawy itd. A poza tym teraz za granicą wszędzie coś się dzieje niebezpiecznego więc wolimy zostać w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie,ja też bym się nie wybierała z dzieckiem za granicę..tyle się dzieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padały tutaj różne propozycje spędzenia wakacji. Ja dodam jeszcze jeden: rejs wyczarterowanym jachtem,. Jeśli nawet nie Karaiby czy Kanary to przynajmniej Bałtyk. Polecam rejs z panem Markiem z Bocian Czarter. Wrażenia naprawdę niezapomniane i nietuzinkowe. Wspaniała atmosfera. Pływaliśmy z Nim w ubiegłe wakacje i w te zamierzamy to powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wybieram się na wakacje z rodziną. :) Może do tego czasu otworzą fajny park rozrywki http://ceramilandia.pl/ . Pomysł super, myślę, że to będzie dobra propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka_a
super, też mi się marzą takie rodzinne wakacje nad morzem :) jedyne, co mnie trochę zniechęca, to te tłumy plażowiczów zagospodarowujących każdy milimetr plaży swoim parawanem... ;) ale tak czy siak warto, bo Bałtyk jest piękny :) tylko pamiętaj, żeby mieć oczy dookoła głowy, bo w tych tłumach to można się pogubić... Ostatnio trafiłam na takie opaski, które zakłada się dziecku na rękę http://www.siband.pl/ , fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez w tym roku wyjazduję się na wakacje :) mój mąż znalazl super oferte w biurze podróży Kiribatic. bardzo długo szukaliśmy dogodnej ofery i wkoncu sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie troche najezdzilam po swiecie za mlodu ale teraz z dziecmi jezdze nad polskie morze-w zaszlym roku bylismy w Jastrzebiej Gorze-bylo bardzo fajnie,mimo pelni sezonu wcale nie bylo tak duzo ludzi, moze troche na gastronomie mozna ponarzekac ale i tak czas spedzilismy super-wszystko zalezy jak sie zachowujemy jako rodzina-jak komus nic nie pasuje i ciagle tylko marudzi to na malediwach nie bedzie dobrze, my uwielbiamy spedzac czas razem we 4 i wakacje nad morzem sa super, w tym roku jedziemy do Karwi, jeszcze tam nas nie bylo, ale pensjonat zamowilam z polecenia szwagierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My co roku jeździmy do Kuźnicy (Hel). Co prawda nie ma tam atrakcji jak w Kołobrzegu ale za to nie ma tłumów na plaży. Można dojechać do Władka itp okolicznych miejscowości. Ostatnie 3 lata jechaliśmy na początku sierpnia i zawsze były upały i piękna pogoda. W tym roku również Kuźnica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×