Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetos244

Faceciki mają problem z seksualną historią kobiet

Polecane posty

Nie mogą sobie poradzić z myslą ze dziewczyny uprawialy seks z innymi niz oni. Czy to nie głupie ? I to nawet są zazdrośni o obce dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunetos244 dziś Bo pewnie mają małe kuśki i boją się, że będą kobitki porównywać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepieć miec mala kuske niz bym mial duzym pytonem dobijac do krtanii niszczac wszystkie po kolei narzady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty mozesz o mnie wiedziec :) zalosny prawiku z forum dla kobiet :) Takich jak ona to miałem dziesiątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziesiątki pomarszczonych, starych alkoholiczek z miejscowości, gdzie chaty są pokryte strzechą? Zaraz się porzygam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brunetos zadaje sie z blacharmia z dyskotek i ryczacymi 40tkami. Pewnie ma juz hiva i i inne hpv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to brunetos? ;):P Sa zazdrośni-ale nie w wszyscy jednak lepiej nie wspominać bo w sumie po co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jego foty,ściągnął z czyjegoś profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jego ale wiem że wrzucał kiedyś i zapisałem je na dysku zanim kretyn usunął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego trzeba im kłamać że są drugim partnerem. I niech w to wierzą jak chcą. Albo nawet niektórym można sprzedać bajeczkę że są pierwszym i że Nikogo nie było przedtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś eeee jasne. :D🖐️ To było tylko prowo dla żartów, ale ok.:D Moj eks był bardzo zazdrosny nawet o kolegów/znajomych, albo jak tańczyłam nie tylko z nim-dla mnie to jednak przesada. :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×