Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieszczęśliwaxoxo

Nie jestem szczęśliwa w związku!

Polecane posty

Witajcie! Od pewnego czasu ponownie jestem z chłopakiem. Naprawdę mi na nim zależy, jednak nie czuję by odwzajemniał moje uczucia. Malo rozmawiamy, piszemy, bo on nie widzi takiej potrzeby.. Sam z siebie nie powie mi nic miłego, nie powie że mnie kocha, dopiero gdy coś o tym wspomnę, ewentualnie mówię mu, że nie mam siły na to wszystko i tracę nadzieje.. Wspomina że jestem dla niego najważniejsza, ale on jest jaki jest i nie lubi mówić o uczuciach. Może i jestem w jakiś sposób dla niego ważna, jednak czuję że nie najważniejsza. Koledzy zawsze będą dla niego na pierwszym miejscu. Na spotkaniach naprawdę widzę że mu zależy, udowadnia to, ale nic poza tym.. Może ja to sobie wmawiam, hm.. O wszystko muszę się prosić, gdy z nim porozmawiam, mówię co mi nie pasuje, przez jakiś czas to się zmienia, ale później jest tak jak przedtem. Z jednej strony wiem, że powinnam to zakończyć, ale się boję. Nie wiem już co mam robić.. Z nim nie jestem do końca szczęśliwa,ale bez niego będzie gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POROZMAWIAJ Z NIM A NIE Z NAMI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten problem może tylko rozwiazać atrakcyjny kochanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak k****, najlepiej niech z tobą siedzi w czterech ścianach hahaha jakie wy baby jesteście przyj****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×