Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mad90

Polecany depilator

Polecane posty

Hej, poszukuję depilatora, najlepiej takiego żeby nie bolało :P ma ktoś jakieś propozycję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucola
Depilator PHILIPS Satin Perfect WET &DRY HP 6575 ostatnio kupiłam w sferisie za 390 zł i jest warty swojej ceny, no ale nie wiem ile chcesz wydać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio sporo czytałam o depilacji świetlnej, jest to ponoć depilacja całkowicie bezbolesna tylko pytanie czy równie skuteczna :) Ktoś się może orientuje w tym temacie? :) Np znalazłam coś takiego: http://www.sferis.pl/p/382298-depilator-swietlny-babyliss-g971pe-trymer.html Pewnie jest tego więcej, widziałam też philips lumea ale tu cena zaczyna się od 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mad90
Dobre pytanie, też widziałam na sferisie ten depilator świetlny - Jaka skuteczność tego dziewczyny ? Ktoś to ma, używa ? Fajnie by było znaleźć cos bezbolesnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie znalazłam jeszcze takiego depilatora, żeby nie bolało.. mnie zawsze boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mad90
Kucola posłuchałam Twojej opini i nie tylko Twojej i zamówiłam tego Philipsa Satin ze sferisu na allegro zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mad90
Przyszedł depilator wypróbowałam i nie jest taki zły ale i tak boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co to chyba indywidualna sprawa :( Ja mam z philipsa za 2 stówki jakiś i powiem Ci że cierpię potwornie :P Widziałam taki co można depilować nogi w wodzie normalnie tylko jakoś koło 700zł kosztował więc no, w każdym razie u mnie totalnie się nie sprawdził i pozostaje przy maszynce :P W sumie już plastry były mniej bolesne, ale niektórzy sobie chwalą bardzo i podobno wcale nie odczuwają bólu po kilku użyciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Panasonic z wymiennymi nakładkami, kupiłam niedawno i cieszę się z niego, rzeczywiście pomysłowa sprawa z zmienianiem nakładek (jedna służy do golenia, inna do pilingu itd.) Sam depilator bardzo dokładny, wychwytuje nawet te minimalne włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dziewczyna ma zwykły depilator z pęsetami czy tam dyskami ze sferisu i mówi, że bolała ją tylko pierwsza depilacja, a pod pachami w ogóle nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×