Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mad90

Aparat Nikon Coolpix

Polecane posty

Pytanie o aparat już się przewinęło ale pytała o taki z wyższej półki chyba, poleciłam wtedy dokładnie ten model. Powinien się nadać idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glisdka
hmm, no zależy jakie zdjęcia chce robić dziewczyna, ja polecam przejrzeć różne modele na avans.pl nim zdecydujesz się na konkretny model, kompakty z Sony są teraz bardzo dobrej jakości a zdjęcia wychodzą jak z lustrzanki, poza tym opcji jest tyle że możliwości jest na prawdę bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam poszłam ostatnio do galerii do sferisu, żeby oglądnąc niestety go nie mieli, ale na szczęście weszłam do jakieś foto coś tam i był i popytałam i opnie mieli dobre także zobaczę :) mam jeszcze czas, ale może zamówie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez dziobacz.pl mozesz taniej kupic, zglaszasz tam co chcesz kupic, jak jest wiecej chetnych na to samo, to zbijaja cene, znajoma tak ostatnio kupila lustrzanke nikona chyba ze 4 stowki taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam w sferisie ten aparat jest strasznie cudny :) sam widok rozczula, na prezent super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można nim zrobić bardzo wiele fajnych zdjęć i dodać na www.utalentowani.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka Kólka
Hmmm, myślę, że nie ma co patrzeć na to, że śliczny, tylko warto wybrać już dobry sprzęt... najlepsze jak dotychczas to znalazłam tu: http://digital24.pl/aparaty-cyfrowe/ :) a dziecku posłuży przynajmniej długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie:czy ktos juz kupowal coś na tym dziobaczu ??? czytajac wydaje się calkiem sensowne bo mozna się skrzyknąć i kupować w grupie. Chcialabym tylko pogadac z kims kto juz kupawal na dziobacz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz kupić aparat Nikon Coolpix polecam skorzystanie z porównywarki cen na stronie http://www.cozacena.pl/ Tutaj znajdziesz szukany przez ciebie aparat po najtańszej cenie na rynku. Nie musisz biegać po sklepach i szukać najtańszego po prostu klikasz i masz najlepszą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×