Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

schrzaniłem i to bardzo... jak to naprawić?

Polecane posty

Gość gość

kilka lat temu spotykałem się z pewną dziewczyną. Oboje przez 20, ona nawet przed 18. Bardzo mi się podobała. Zacząłem ostro do niej zarywać. Okazało się, że jest hmm niełatwa? Inna niż wszystkie dziewczyny które miałem i znałem. Inteligentna, zdolna, ambitna, zawsze pełna energii. A co najważniejsze dla mnie było to że jest taka zrównoważona i spokojna. Oczywiscie zabawa też była, ja bardzo ona wtedy z umiarem. No i spieprzyłem. Zacząłem olewać i chamsko się odzywać. No odpuściłem całkiem. Zawaliłem kilka spraw dla niej ważnych, ona nie wytrzymała i chciala odejść. A ja no cóż, nie pohamowałem się i padło wiele wyzwisk w jej stronę. Teraz, dopiero teraz czuję wyrzuty sumienia. Wiem że cholernie ją skrzywdziłem mimo iż był to taki krótki epizod. Próbować po latach się odezwać i jakoś przeprosić? A jak tak to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfwr333w
ale po co ? Czy wiesz w ogóle co się z nią teraz dzieje ? może ma kogoś. Czy Twoje przeprosiny są jej potrzebne ? Raczej nie. Jak Ci bardzo zależy to spróbuj jej poszukać na jakimś portalu społecznościowym ... sama nie wiem, bo wiesz, ...kilka lat temu to sporo i Ty nagle sobie przypomniałeś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo dorosłem! i czuję sie jak d**ek, zresztą tak się zachowałem. No wiem że sporo i nie wiem czemu akurat tak. Natknąłem się na nią właśnie przypadkiem na facebooku. Wygląda ekstra. Nie wiem czy kogoś mam. Ja mam ale no dziwnie z tym co zrobiłem. Bo tego w sumie więcej było. To co napisałem do tylko wiesienka na torcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto przeprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że warto Ale żeby nie pomyślała sobie ze chcesz wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób z siebie pipy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Czy być
Ale chcą z nią znowu być czy tylko przeprosić i nara? bo jeśli chcesz być to warto zawalczyć. ale jeśli to są tylko wyrzuty sumienia to lepiej wgl się nie odzywać i nie mącić jej w życiu, bo to i tak już nic nie zmieni. jej to w niczym nie pomoże, pomożesz jedynie sobie. to trochę egoistyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczyl frajer ze fajna z niej duupa to juz chce od nowa cos ugrac. Mam nadzieje że na tyle madra dziewczyna ze cie oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie :) Nie łudź się, że coś z tego będzie. Byłeś burakiem, ona miała dosyć i pewnie nawet o tobie już nie pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie wyzwiska to ok można próbować ale tak to jesteś zwykłym smieciem dla mnie i wiek cie nie tłumaczy w żaden sposób. Znajdź inna zacznij z czystym kontem, szanuj ją a tej nie zawracaj gitary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z 3.26. Niech to będzie dla Ciebie nauczka! Zacznij "z czystym kontem" z kimś nowym I NIE POPEŁNIAJ BŁĘDÓW Z PRZESZŁOŚCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Nie wiem czy doczytaliście ale on ma juz kogoś i właśnie chce popełnić podobny błąd z przeszłości. Po co jesteś z obecna dziewczyną skoro myślisz o tamtej? Kobiety to dla ciebie przedmioty? Zabawki? Jestem z tą ale cóż z tamtej fajna dupa, kurczę szkoda ze zwyzywałem gdy sie znudziłem, teraz obecna zwyzywam i zostawię, gdy uda mi sie przejąć w ręce dawna zabawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×