Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie lubię swojej teściowej bo mnie odtrącała i źle się odnosiła. ktoś tak ma?

Polecane posty

Gość gość
pewnie ze szanse mozna dac, czyli przychodzic tam i udawac ze nas to bawi. czasem pewnie tak trzeba bedzie. dla mnie jednak bardzo męczące jest takie przyklejanie uśmiechu na usta i udawanie jak bardzo sie kochamy. męczące jest udawanie ze o wszystkim zapomnialam. nie ufam jej ani na jotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdura jak nic
Ja nie mam kontaktu z jedną babcią i wcale nie narzekam. Skrzywdziła moja mamę, ojca buntowala. Jest mi obojętna mam dwoje dzieci i uważam że to rodzice są najważniejsi dla dzieci.Co to za babcia która sprawiała przykrość mamie? Normalny i życzliwy człowiek tak nie postępuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:53 bardzo dobrze ujęte, miałam dokładnie to samo autorce napisać. Jeżeli tesciowa jest od początku życzliwa, szczerą i nie obgaduje innych w twojej obecności bo więcej jak na 100% i ciebie obgaduje to z takimi tesciowymi można konie kraść :-) a w odwrotnej sytuacji to ograniczyć lub zerwać kontakt dla waszego dobra i waszego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas podobnie teściowa zaprosiła coreczki i najmłodszego syna który z nią mieszka a nas nie.... ..denerwuje mnie to ze względu na męża bo wiem ze mu przykro .W ostatnią wielkanoc było to samo a najlepsze ze gdy jej goście odjechali wpakował się do nas(mieszkamy dwa domy dalej )zasiadł za stołem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas podobnie teściowa zaprosiła coreczki i najmłodszego syna który z nią mieszka a nas nie.... ..denerwuje mnie to ze względu na męża bo wiem ze mu przykro .W ostatnią wielkanoc było to samo a najlepsze ze gdy jej goście odjechali wpakował się do nas(mieszkamy dwa domy dalej )zasiadł za stołem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×