Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brytfania

UK to straszne szambo

Polecane posty

Gość gość
Polskie ceny są dopasowane do polskich zarobków i to jest piękne. Polacy żyją w PL w powszechnym dobrobycie i dobrze im tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taak wszyscy kochacie wiktorianski styl, zwłaszcza z pojedynczymi oknami, zaciekami i grzybem w lazience, dwoma kurkami:D debil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty wiesz wogole wuefisto co to jest styl wiktorianski ? :) Jak widac nie :D I powiedz mi po co mi podwojne okna, skoro w zimie temp. nie spada ponizej zera ? W Hiszpani i Włoszech tez musza miec podwojne okna ? Bo w Pl tak jest ? :D Idealny przyklad dlaczego nie dales rady na emigracji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to podwójne ciulu abys grzyba nie mial :D co za emigracyjny głąb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzyba to masz jak nie wietrzysz idioto! a nie od pojedynczych okien smrodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.33 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w uk team leaderem smieciu wiesz co to znaczy? nie daja rady w PL takie durnie jak ty. Co za przebrzydłe ciule :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak wiem po OPOWAZNEJ PANSTWOWEJ UCZELNI rypales na magazynie przy pakowaniu :) Inni po wsb " smieciu " siedza sobie w biurze i takim robolom jak ty naliczaja pensyjke i urlop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temu debilowi nie przetlumaczysz ze UK to nie tylko Londyn. Tak samo jak nie wytlumaczysz prawikowi jak to jest w cipce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczytalam wszystko powyżej i uwazam ze to nie moga pisac mężczyźni ! Bo faceci tak nie robią, albo jacys ludzie z problemami tobwtedy zgadzam sie ale zdrowy facet nie pisalby w taki sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te jego teorie z doopy kumpla wyssane oraz z kootasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee istnieją faceci c**y i to właśnie oni tu pisza na damskim forum, wiec mnie to nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kolejna teoria debilizmu :D to nigdy nie bylo tylko damskie forum. W sumie jestem pewny ze nie chcialybyscie same na zadnym forum pisac. Ja np nieraz szukalem pewnych opinii na pewne tematy i co zawsze wyskakiwalo w google? Kafe. Bo tu juz chyba wszystkie mozliwe tematy byly poruszane, nawet te ciezko popier/dolone, o jedzeniu gowna np idp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteria to kobiecy portal (do niedawna nawet było napisane przy nazwie). Od kiedy pamiętam. Nie moja wina ze nie umiesz czytać ale to forum i cały portal zawsze przyciągał facetów dziwaków wiec nie dzieje się ze tu jesteś w sumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegos takiego jak kobiecy portal emigracyjna swinio. Mamy rownouprawnienie swinio z płaskodu/piem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwduk
Jak was czytsm to mi się scyzoryk otwiera w kieszeni uk to jest szambo najgorsze. Wrzutki tam trafiają podmywac angoli a nasze. Kobiety jadą tam jak spuszczone że smyczy kur...ewki opie...ać kapturybambusą i ciapatym nieroba wiem bo widziałem 80 proc. Tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inni po wsb " smieciu " siedza sobie w biurze i takim robolom jak ty naliczaja pensyjke i urlop jezyk.gif Dddddddd No właśnie świnio, zapomniałaś dodać, że tylko w jukeju mogą odnaleźć się śmiecie po wsbzdetach. W normalnym kraju taki magister, to psu na budę. W Polsce pewnie wyśmiewali twój smieszny dyplom po wsb i musiałaś nieszczęsna kreaturo, aż do jukeju wyjeżdżać hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle kula w plot wuefisto :D Moj " smiec" jest honorowany za granica i dal mi podstawy do pracy w zawodzie. W Pl tez pracowalam " za biurkiem ". A twoja POWAZNA PANSTWOWA UCZELNIA ? Jak tam kariera wuefisty w UK ? :D Skonczylo sie na magazynach , a po powrocie do Pl trzeba bylo kursik robic by znalezc jakakolwiek prace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w uk bylem team leaderem smieciu, wiesz co ten tytul znaczy ośla łąko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski kapo dla dwóch rodaczków z których się składał team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na smieciarce co najwyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzmy ze to prawda wiec twoj smieszny awf tez musial byc wysmiewany skoro super uzdolniony sportowcu w pilke grales w 4 lidze BUEHEHEHEEEEEEE oraz niby teraz uczysz sie robic na maszynie BUEHEHEHEEEEEEE ty je/bany, nedzny, klamliwy bajkopisarzu gnijacy u mamusi na garnuszku i posiadajacy wyksztalcenie podstawowe niepelne :D posmiejmy sie z tego jakim nieudacznym pedalskim zerem jestes heheheheheheheheeeheeeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wspominajac o tym ze tez do UK spierd/oliles i po kilku dniach wrociles pi/zdo bo sobie biedaczku nie poradziles. Musiales sam zarcie kupic i szykowac, uprac itd wiec nieudaczna kur/wo wrociles do mamusi na garnuszek bo jestes przyzwyczajony ze ina ci nawet doopsko po sraniu podciera i teraz sie probujesz odegrac na kefa za swoje kalectwo umyslowofizyczne :D wesystko sie zgadza no ale nie myslales smieciu ze kazdy tu bedzie cie tak gnoil BUEHEHEHEEE je/bany przegryw utrzymywany przez matke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rcubr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL rzadzi. Brytyjczyki to dno. Ciagle dwa kurki uzywaja. Co za dno i wstyd na Europe. Tfu ! ovscg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL rzadzi. Brytyjczyki to dno. Ciagle dwa kurki uzywaja. Co za dno i wstyd na Europe. Tfu ! dpaxk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×