Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aspekt

Co o tym sądzicie?

Polecane posty

Cześć Mam 18 lat i opisze wam dziwną sytuację o której sam nie wiem co myśleć. Mieszkam z rodzicami i dwiema dużo młodszymi siostrami. od dawna przychodzi do nas taka młoda dziewczyna o ile wiem ma około 28 lat i to z nią wiąże sie mój problem . Zawsze rano odprowadza siostry do szkoły przychodzi bardzo wcześnie ja nie zdąże sie ubrać do szkoły. Od jakiegoś czasu zauważyłem gdy ide do łazienki oczywiście w samych slipach patrzy sie na mojego sztywnego jak zawsze rano penisa. Nie powiem że mnie to krępuje a nawet kręci. jest ona cnotliwą kobietą podejrzewam że nigdy nie widziała na oczy prawdziwego penisa . Mi na prawdę nie przeszkadzają jej spojrzenia . Dziś zauważyłem jak po paru minutach spoglądania na moje przyrodzenie ( siedziałem i jadłem śniadanie) sterczały jej sutki co baaaardzo mnie podnieciło i zacząłem myśleć o seksie z nią. Tylko jak zapytać sie czy chce tego ? Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjmij z gaci i spytaj się, czy widziała ? A może chce coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio nie wydaje mi się że widziała kiedykolwiek ale mam na nią taką ochotę że mmmmm . Szczególnie że widzę jak sterczą jej sutki :P tylko jak zainicjować sex z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz problem. Pogadaj z nią o tym, czy ja to kręci lub przytul sie do niej, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam na odpowiedni moment gdy nikogo nie będzie w domu, pochodzę w domu w samych slipach z pełną erekcją niech się napawa widokiem i z nią pogadam na ten temat i ją uszczęśliwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilne provo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się za nią może ci duuuużo dać. Takie ciche najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×