Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

want to want me

Przeprowadzam się na chmurę, znikam

Polecane posty

https://youtu.be/bj6GdbGupAo Ktoś zadał pytanie czy warto założyć tu konto. Nie, bo większość tu zgromadzonych "pomarańczy"nie umie się bawić. Mam wrażenie, że niektórym świat realny pomylił się z forum, nie mój problem. Może gdyby nie real przejmowalabym się tym, co ktoś - pomarańczowy nikt ma do powiedzenia na mój temat. Mimo to znikam, bo to miejsce w tej chwili jest jednym wielkim hejtem, a mi się nie chce w czymś takim uczestniczyć. Ludzie się pier/dola - źle, szukają porady - źle, bawią się, żartuja - też źle. Pytam się what the f**k?! Poznałam tu kilka wartościowych osób, nie tylko facetów wbrew twierdzeniu ogółu. Niektóre znajomości się skończyły, takie życie. Na pewno szkoda, ale pamiętajcie co złego to nie ja :-) pozdrawiam wszystkich!!! Środkowym palcem pozdrawiam tych którzy nie mogli znieść mojego "widoku" na forum :-D Możecie mnie pocałować w... chociaż lepiej nie, szkoda mojego gładkiego tyłka. Słówko do mojej ulubionej pomarańczki, która ma obsesję na moim punkcie - od początku wiem kim jesteś, stałas się rozpoznawalna. Myślałaś, że prywatnie będziemy koleżankami a na forum będziesz po mnie jechać i ja się nie zorientuje? Sorry, pomylilas się. Dam Ci radę, żyj, zajmij się swoim facetem. Żaden facet nie jest wart tego, aby zachowywać się jak ostatnia szmata. I na koniec małe sprostowanie do wszelkich wcześniejszych wpisów - poznałam kogoś, coś było poza forum, coś miało szansę być dalej. Nie jest. Tak zdecydował. A ja żyję dalej. Dzisiaj Wielki Czwartek, nie jestem mocno religijna, jedynie wierząca. A Święta uwielbiam, wiec życzę wszystkim Radosnych Świat i Smacznego Jajka :-) I znikam, a Wy bawcie się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczny prywatna koleżanka, hejtuje Cię tu na kafe? Nigdy nie zrozumie kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj się cieplutko. 👄 Choć szkoda, że kolejna osoba dała się stłamsić. Ggyby tylko wszystkie postawiły się hejterom (wiadomo którym) byłoby tu całkiem zacnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dno na dnie dna różni ludzie pooodchodzili ... byli wyhejtowani niemiłosiernie a jednak z klasą się zachowali żadnych dramatycznych wrzutek czy wpisów ot po prostu przestali pisać a ta pisze bzdety wkładając do rąk idiotom kolejną amunicje rzeczywiście głupia dziewucha pssst kobieta bo przecież trzydziestkę już skończyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"żadnych dramatycznych wrzutek czy wpisów " Gdzie ty tu widzisz dramatyzm? Ot tak napisała, pożegnała się i hej. To ty z tego gościu dramat robisz 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daję jej góra tydzień i wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie grzecznie się żegnają a zazdrosne baby plują z gościa... Jakie to typowe dla kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A musiała temat jepnąć?Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tą kretynką hejtowały te z którymi mailowała inne laski stąd miały ja w dópie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna stłamszona i wyśmiana Wandzia a z największym spamerem i hejterem na tym forum to pitu pitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oh... bo ty oczywiście masz monopol na rację i wiesz kto tym hejterem jest. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie odchodzi bo hejt tylko przez to że wszyscy wyśmiali jej głupotę i zachowania na forume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był Zimny, Krwisty , Wawa,Koke Ajgor, Wilk, Widmo, Sokole i 7 pomarańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "żadnych dramatycznych wrzutek czy wpisów " Gdzie ty tu widzisz dramatyzm? Ot tak napisała, pożegnała się i hej. To ty z tego gościu dramat robisz spioch.gif X Niby nie ma ale po uja pisać z kim się wiązała , poznała srutu srutu Albo chce żeby hejterzy dali jej spokój albo sama prokuruje kolejna nagonkę:) Ludzie w jej wieku maja jużz na prawdę realne problemy i życie; ten wandziny infantylizm bije po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby miała chociaż jednego rozmówcę to by tu siedziała to usranej śmierci a że jej tematy od dawna puste to nagle ma dość hejtu i odchodzi. idź wandzia ale nie na chmurę tylko na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilko, naucz się czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze napisała a bez pożegnania to tchórze odchodzą Widać ze ma na to wszystko wyj****e w przeciwieństwie do takiej kuszy hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tu już z 50 różnych kont. Żadne nie przetrwało dłużej niż jeden dzień z powodu braku czasu, chęci itp. Byłam Perwersją, nielegalną (wkręcającą wilka) itp itd. chętnie założę kolejne by popisać z want

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście, strasznie ma wyj****e, aż stworzyła posta na pół strony, a za kilka dni wróci. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobi kolejny nick i wróci :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe która baba taka fałszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Widac kazdy ma kolezanke, ktora robi mu kolo du=py. A moze to wspolna? ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jazdy temat wsadzi swoje naćpane ego Wachlarz -:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Kusza. Paranoje to ja mialam po seksualnym gigancie. :( Teraz to tzw. obsesja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want olał Wawa, Zimny i inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pora na malowanie jaj, porządki i mycie okien. Alleluja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza w*********j nikt cię o zdanie nie pytał śmieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościówa89 hejtowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want masz rację to nie miejsce dla Ciebie. Jesteś fajna wrażliwa dziewczyna a nie zepsutym k***iskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie brzydka 🌼^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×