Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co kobiety lubicie w mężczyznach z charaketru i z wyglądu?Co was pociąga?

Polecane posty

Gość gość

Witam interesuje mnie co was drogie Panie może pociągać w mężczyznach z : a)wyglądu b)charakteru,zachowania oraz co was odpycha z: a)wyglądu b)charakteru,zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyciąga a)wyglądu - szczupły, zadbany, gęste włosy, lekko muskularny, czysto i pół-elegancko ubrany, max 2 kolory b)charakteru,zachowania - empatyczny, słowny, inteligentny, rozmowny, kreatywny, wydaje się dobrym człowiekiem Odpycha a)wyglądu - nadwaga, zaniedbane zęby, niechlujny ubiór, dres b)charakteru,zachowania - małomówność, pesymizm, robienie błędów językowych, buta i bezczelność, nieśmiałość, zły charakter, milkliwość, niezaradność, brak inteligencji i polotu, błędy językowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka silnych męzczyzn
lubię męzczyzn zadbanych ale nie lalusiowatych,wysokich,silnych,zdecydowanych,odważnych ale nie takich macho i narcyzów pt patrzcie jaki jestem boski wszystkie panienki są moje,wiernych,szczerych,opiekunczych,nie muszą być bogaci ani przystojni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka silnych męzczyzn
odpychają mnie nałogowcy,no może poza palaczami,maminsynki,pierdoły niezdecydowane,chamy,agresorzy,egoiści,sknery,marudy utyskujące na kobiety,męzczyzni słabi i tchórzliwi-tragedia,leniwi no i *****cze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka silnych męzczyzn
ideałem dla mnie jest męzczyzna uczciwy,opanowany,lojalny,silny,liczący się z moim zdaniem,opiekunczy,który byłby w stanie zasłonić mnie swoim ciałem gdybym znalazła się w niebezp.aaa no i żeby miał co nie co w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna dla mnie powinien byc przede wszystkim zadbany. Nie wychuchany taki co totylko ciuchu i lusterko, ale dbajacy o higiene i ubierajacy się"na czasie". Jeśli o charakter idzie to musi być zaradny, zdecydowany , zapobiegliwy. Taki co to nie pyta się co robić tylko działa. Także w łóżeczku nie lubię niezdecydowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyciąga - dotrzymywanie słowa, moge na niego liczyc, spokój, brak cwaniactwa, humor, pewność siebie ale bez arogancji - zadbany, zdrowe zeby i oddech, może byc łysy jak stracił włosy ale nie kibol łysy napakowany Odpycha - przeklinanie, niestabilność, gierki, uniki - Krzywe zeby nieumyte, zle pachnące ubrania, dresy, wielka otyłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ostatnim facecie nienawidzę niesłownych facetów, już nigdy nie będę się umawiać z kimś kto mówi że spotkamy się pojutrze a potem o tym zapomina, kto mówi że zazdzowni jak poczuje się lepiej a nie zadzwonił. Nieznoszę niezdecydowanych facetów, którzy zawracają dupę i niby się umawiają ale mijają tygodnie a ty nadal nie wiesz o co mu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie pewnych siebie bad boyow. MuskulArne ramiona, duże dlonie, szczupłe biodra, ciemny zarost i zle oczy. Lubię gdy mężczyzna ma w sobie to cos, ten seksapil. Gdy na niego patrzę i od razu wiem że dobrze by mnie wydymal. Tylko na takich zwracam uwage. Nie ważny ubior, kolor wlosow, narodowosc. Albo ma to w sobie albo nie. Ale ja teraz masz straszna ochotę na seks więc mój osąd może być zaklamany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pociaga mnie opanowanie, pewna powsciagliwosc, szczerosc. Nie lubie jak facet sie za mna ugania i za bardzo slodzi, tacy nie sa zbyt szczerzy i ich uczucia szybko mijaja :P lubie niezdesperowanych facetow z wymaganiami, w ktore ja trafiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczery, który szczerze rozmawia, szczerze kocha... ogolnie zadbany i opiekunczy :) odpycha: mega zazdrosc, robienie awantur, nie podzielanie pasji i zainteresowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki, który się angazuje się, chce miec dzieci, chce sie opiekowac kobieta, dac jej dobry sex, rozwiazywac wspolnie problemy, dobry, uczuciwy, nie zdradzajacy, mily, szczery, kochajacy, doceniajacy..w zamian dostanie to samo :) jaki nie? hamski, zlosliwy, wytykajacy bledy, myslacy tylko o sobie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pociaga: - jasne oczy, jasne wlosy, najlepiej obciete na bardzo krotko, musi byc wyzszy ode mnie, sylwetka normalna, lubie zadbane dlonie i ladny zapach perfum - opiekunczosc, stonowczosc, wrazliwosc, zachowywanie sie jak dzentelmen, kreatywnosc, swoj sposob patrzenia na swiat, tajemniczosc, musze czuc sie z nim bezpieczna i ufac mu Odrzuca: - nadwaga, wyglad nerda lub metroseksualnej c***y, bruneci z zelem na wlosach, dlugie wlosy, dluga broda lub wasy, smrod, dlugie lub czarne pazury, solarium i miesnie a la koks - arogancja, maminsynek, zachowanie metroseksualnej cip/ki, skapstwo, zle traktowanie zwierzat, charakter playboya/cassanowy spod remizy, alkoholizm, zarozumialosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C.D. W pociaga jeszcze humor, dobre serce i szalone pomysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd: Hmm, nie może być zaniedbany. Nie mam wymagań typu niebieskie oczy , takie czy siakie włosy. Mężczyźni pociągają mnie charakterem. Chociaż lubię "brzydali" :) - zdecydowani, opanowani i szczerzy. Nie muszą ze mną 12 h na dobę rozmawiać,ale tacy,którzy szczerze mówią o co chodzi i co ich boli -z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Nie lubie : - lalusiów, wyżelowanych, wypachnionych. Nie wiadomo facet czy kobieta. Np. Beckham nie miał by u mnie szans, że o jakimś tam Biberze nawet nie wspomne:) -niezdecydowanych maminsynków, którzy wciąż trzymają sie spódnicy. Takich, co to ani be ani me tyko sie domyślaj o co mi chodzi. Oczywiście chamów i prostaków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna ale delikatna
lubię jak mezczyzna jest odpowiedzialny,słowny,dojrzały i jak ma poczucie humoru,bardzo cenie sobie opiekunczosc i nie chodzi tylko o tą materialna ale choćby o ten przyłowiowy kubek herbaty czy kawy podany do łozka czy przykrycie kołdrą gdy marznę,nie lubie nerwusów,pijaków,podrywaczy zaliczaczy,maminsynków,narcyzów,kłamczuchów,egoistów,p**dusi ględzących latami ,płaczków ,pesymistów,lubię jak męzczyzna działa a nie siedzi i myśli tylko,uroda nie jest az tak istotna,ani kasa bo jestem pracowita i nie musze pasożytować na innych,wyksztalcenie srednie albo wyższe,fajnie jak gość jest silny psych i fizycznie,(no panowie nie wieszajcie się na biednych delikatnych kobietach bo to wy macie być dla nas oparciem),tchórze tez odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoło
podoba mi się: wygląd - szatyn lub brunet, najlepiej ciemne oczy, ale inne typy urody też wchodzą w grę; wzrost, długość włosów, styl ubierania - nieważne, byle był zadbany (czytaj: czysty, zdrowe zęby, swieże ubrania) charakter - zdecydowany, taki, który wie, czego chce, ale potrafi też iść na kompromis, lubiący wychodzić na do knajpy czy na koncerty, nielubiący dyskotek, potrafiący rozmawiać o problemach w związku nie podoba mi się: wygląd - ogolony na zero lub z długą brodą, w super modnych ciuchach jak z wybiegu, w ogóle nie lubię, jak facet interesuje się modą, zaniedbany charakter - niemający własnego zdania, zbyt uległy, kontrolujący, zbyt zazdrosny, źle odnoszący się do rodziców, rodziny, znajomych i ogólnie źle traktujący innych, mający wielkie mniemanie o sobie i chętnie się tym chwalący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się: z wyglądu - rockowy styl ubioru, długie włosy, zarost (lubię tę modę na drwala!), wysoki. Podobają mi się ostre rysy twarzy i duże oczy. z charakteru - lubię ludzi którzy sie głośno śmieją, są szczerzy w swoich reakcjach. Wierny, zaradny facet, który ma w sobie coś z dziecka i musi traktować zwierzęta jak członków rodziny :) Nie podoba mi się; wygląd - niscy, łysi faceci. Okrągłe twarze, dresy na co dzień, bardzo chude sylwetki też odpadają. Niemile widziany jest profil indyka. z charakteru: właściwie każda negatywna cecha typu zakładamanie, niewierność, lenistwo, cwaniactwo (jak ja tego nienawidzę), podejście "wszyscy to idioci" i "pies może spać na dworze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×