Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość acha909

boli mnie strasznie żołądek a stosuje tabletki antykoncepcyjne pomocy

Polecane posty

Gość acha909

boli mnie strasznie żołądek a stosuje tabletki antykoncepcyjne pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być nieźle walnieta dziewczyna by brać syf szkodzacy zdrowiu! Nawet są po niektórych problemy zdrowotne w drogach rodnych. Nam podczas jednego z badań ( nam bo mąż jest Zawsze przy Każdym badaniu ginekologiczny cipki i wspierał porody mamy prawo do obecności osoby bliskiej nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów zawsze decyduje Pacjent nie lekarz! ) powiedział jedynym!!! środkiem nieszkodliwy to prezerwatywa i kalendarzyk! !! nawet spirala powoduje poważną chorobę beztleniwce! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha909
Ktoś miał takie bóle żołądka przy braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biore tabletki od 13 lat i nigdy mnie nawet głowa od nich nie bolała, żadnych objawów nigdy nie miałam więc lepiej zgłoś się do lekarza bo coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha909
Ale ja wspomniałam już że nie stosuję tych tabletek jako środek do zapobiegania ciąży tylko żeby wyregulować hormony bo miałam ciągłe plamienia i nieregularny okres i właśnie z tego powodu też nie mogłam zajść w ciążę i lekarz mi też z tego powodu przepisał te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha909
A jakie bierzesz te tabletki? Może mają mniejszą zawartość hormonów? Ja biorę sidretella30 i te tabletki z tego co wiem mają dość wysoką dawkę hormonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha909
i co robić? przerwać? czy poczekać jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz źle dobrane te tabletki. Teraz są inne. Ja pamiętam lata temu jak dostałam pierwsze czułam się fatalnie. Niestety nie przerwała od razu, wytrzymałam dwa i pół miesiąca a później musiałam leczyć zniszczony żołądek bardzo długo. Po wielu latach i po porodach spróbowałam znowu brać, tym razem nic mi nie dilegalo i brałam je przez wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore kontracept, rzeczywiscie maja mała dawke hormonu. Nie wiem co Ci doradzic, dobrze byloby sie jak najpredzej skontaktowac z ginekologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha909
Tylko że teraz święta i najprędzej mogę zadzwonić do lekarza we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×