Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

35 tydzien ciazy czy to normalne

Polecane posty

Gość gość

Witam mam takie pytanie do Pan ktore juz rodzily ! i ktore maja dzieci :) jestem w 35 tygodniu ciazy okolo tydzien temu kolo godziny 2 w nocy obudzil mnie silny bol miesiaczkowy i tak trzymal do godziny 6 nad ranem , wzielam no spe ale nie pomagalo wypilam ciepla herbate nic - wiec pojechalam o 8 do lekarza sprawdzil mowi ze jest ok i ze nie wie czemu bole ze w tym tyg tak moze byc i tyle sie dowiedzialam ... dziwila mnie taka odpowiedz........ no nic dzisiaj kolo 5 rano wstalam do lazienki i jak wrocilam do lozka silny bol podbrzusza miesiaczkowy mialam wrazenie ze jeszcze silniejszy niz ten poltora tyg temu co byl ale wstalam chwile pochodzilam wypilam herbate ciepla zjadlam nospe i magnez skurcz i zrobilo mi sie pozniej lepiej zasnelam ale kolo 11 znowu obudzil mnie bol tyle ze trwal tylko chwileczke ale bol jak na miesiaczke i pozniej kolo 17 podczas spaceru kilka minut takiego samego bolu... mam jeszcze dziwne klocia w pochwie lekarz mowil ze mala moja wypycha glowka na kanal rodny i dlatego moga byc takie klocia - nie wiem dziewczyny ktore juz to przechodzily moze wiecie cos po sobie ?? czy to moga byc jakies objawy przedporodowe ????? mam jeszcze dosyc sporo sluzu bialego , cos powinno mnie niepokoic ? lekarz mowil ze jest ok ale to okolo poltora tyg temu dziwnie sie czuje... czy przez taki czas cos sie moze zmienic ? ide jeszcze w srode do lekarza wiec sie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W środę idziesz do lekarza to się dowiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze masz juz takie silne skurcze przepowiadajace. A klucie w pochwie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, to już 35 tydzien przeciez :) ja od 28 mam klucia, skurcze od 30...teraz leze w 32,bo szyjka wymiekla...w pierwszej ciazy caly ostatni miesiac myslalam, ze to juz....a przenosilam. obserwuj i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam takie bóle z tym że wczesniej niż Ty jak mnie złapało kiedy gdzieś szłam to myślałam że nie wrócę do domu.... bóle na poród były inne jednak-urodziłam w 37 tygodn nic raczej nie poradzisz na te bóle....lekarz ma rację, ma prawo tak boleć, no-spa i ciepła kąpiel jak będą bóle porodowe to ani no-spa ani kąpiel nie pomoże - bóle będą się tylko wzmagać mi w 2 ciąży mimo braku rozwarcia nagle wody odeszły-kiedy spałam poczułam i usłyszałam że coś pękło, wstałam do kuchni się napić i wody chlusnęły (wg lekarza to był 35 tydz ale ja wiem że to był koniec 38 początek 39 tyg) trzeba już uważać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×