Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobry okulista w Łodzi !

Polecane posty

Gość gość

Cześć :) szukam dobrego okulisty w Łodzi. Szukałam trochę i znalazłam kilka poradni. Myślałam u Pulsmedzie. Co sądzicie ?? Przeprowadziłam się dopiero co do Łodzi i nie bardzo wiem gdzie się wybrać i komu zaufać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Łódź to ja chodzę do http://ledanlodz.pl/uslugi-komercyjne/ bardzo fajnych okulistów mają no i dobry sprzęt, który w zasadzie umożliwia dobrą diagnostykę, więc tym samym i leczenie est trafniesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo dobrze zbadano wzrok i jakie okulary wybrać w salonie http://www.panhilary.lodz.pl/ w Łodzi. Z tego co wiem, mają też swój punkt w Pabianicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Teraz w Łodzi powstała Optegra. To bardzo nowoczesna klinika okulistyczna. Ja mam zamiar tam udać się na laserową korekcję wzroku. W końcu u nas są tacy specjaliści, którym można powierzyc sie bez obaw. A u nas maja teraz te najnowszą metode korekcji - Lentivu, tym bardziej kusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po badaniu kwalifikującym do laserowej korekcji wzorku, w Optegrze mieli promocje, zaplaciłam 149 zł. Zakwalifikowałam się i czekam na zabieg metodą Lentivu. Uprawiam duzo sportu, więc wada wzorku naprawdę jest dla mnie uciązliwa i chciałabym się jej pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKkama
Dzięki za info! Mi też udało się załapać na tę promocyjną cenę w Optegrze na badanie kwalifikacyjne. Przeszłam pozytywnie i teraz czekam na zabieg :) A promocja jeszcze trwa - także śmiało, zawsze coś taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reggo

ja już jestem po korekcji wzroku 🙂 I efekt po jest super, miałam wadę -5 i -6 a po korekcji wszystko widze wyraźnie, nie noszę oczywiście okularów. Miałam metodą lentivu. Z przyjemnością mogę polecić klinikę Optegrę w Łodzi, lekarz bardzo konkretny i doświadczony, zabieg wykonany profesjonalnie, nie mam komplikacji, widzę super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupoo

ja właśnie mam za tydzień w Łodzi w Optegrze i zaczynam się denerwować. Wiem, że się nie potrzebnie nakręcam, bo jak byłam na rozmowie kwalifikującej do zabiegu to utwierdziłam, że klinika jest ok, profesjonalni lekarze i na pewno będzie dobrze. Ale trochę teraz panikuję im bliżej terminu. Będę mieć metodą lentivu przy wadzi -5 i -6. Mam nadzieję, że będzie tak jak mówił lekarz, że szybko dojedę do siebie i wada zniknie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi i Zgierzu mogę z czystym sumieniem polecić jak dla mnie dobrego okulistę dr Agatę Błaszczyk. Ogromne wieloletnie doświadczenie i naprawdę świetne podejście do problemu pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no na pewno znajdzie się dobry wlasnie w Optegrze. Polecam szczerze bo znają się doskonale na rzeczy i wiedzą jak na razie uważam że to doskonała opieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie! ona jest na prawdę dobra i rzeczowa. czyłam się w pełni zaopiekowana ale dzięki temu kompletnie nie obawiałam się zabiegu w Optegrze! także także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×