Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mrgość

Odleżyny

Polecane posty

Gość mrgość

Moja babcia ma odleżyny, są na nodze, pośladkach oraz coś się robi na łokciach. Mam pytanie nt odleżyny na nodze. Jak wiadomo w nodze są żyły i tętnice. Co się stanie jak ta odleżyna zacznie podchodzić pod tętnice ? Tętnica się przerwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kup jej specjalny materac przeciwodleżynowy. Wypróbowałem - jest bardzo dobry, odleżyny same zanikają. W komplecie jest kompresorek pompujący na przemian rurki powietrzne umieszczone w materacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrgość
Jest, ale nie o to pytam. Odleżyny same nie znikną, u mojej babci jest już stopień najwyższy :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooe
Możesz babci troszkę pomóc by nabrała sił pijąc nutramil. Bardzo dobry środek, można nim zastąpić pełnowartościowy posiłek. Moj tata pił gdy nie był już sam w stanie jeść. To nam bardzo uratowało ostatnie chwile. Były one poprostu lżejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszelkiego rodzaju odleżyny i tego typu uszkodzenia skóry najlepsze są preparaty od http://argotiab.pl/ - moja babcia korzystała z tych preparatów. działały naprawdę bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy do babci przychodzi pielęgniarka? Specjalny materac możesz wypożyczyć, zmieniaj też położenie babci co dwie godziny, żeby nie leżała ciągle w tej samej pozycji. Po umyciu delikatnie, ale dokładnie musisz osuszyć miejca na których są zmiany i wysmarować kremem przyspieszającym gojenie się. Polecam ci krem Linotormentialae A+E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockm

Warto poświęcić czas i zapoznać się z ofertą preparaty Granulox z hemoglobiną, który  dwukrotnie przyśpiesza gojenie gojenie  trudno gojących się ran . Aerozol z hemoglobiną Granulox dostarcza tlen w maksymalnych ilościach, dzięki czemu leczenie ma łagodniejszy i szybszy przebieg niż w przypadku stosowania innych preparatów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Moja babcia miała po szpitalu bardzo rozległe odleżyny i trudno było to wyleczyć w warunkach domowych nie posiadając na ten temat żadnej wiedzy. Dlatego z pomocą przyszła nam osoba z ONKOMED -u opieka nad chorymi w domu . Pani pokazała nam jak fachowo mamy leczyć odleżyny i co dzień stosowaliśmy się do zaleceń aż do całkowitego wyleczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odleżyny pojawiły się u mojej mamy w szpitalu. Niestety zamiast jej tam pomóc, zostaliśmy odesłani bez żadnych informacji jak to dokładnie leczyć, czy odkażać i czym... Zero konkretnych informacji tylko same ogólniki. Udało mi się znaleźć przychodnię, która specjalizuje się typowo w ranach, odleżynach - Przychodnia Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp. Tam dostaliśmy ogrom informacji jak takimi ranami możemy się opiekować, co więcej - otrzymaliśmy konkretną rozpiskę w jakiej kolejności zajmować się raną, co stosować, konkretne produkty. Na wizycie pani Agnieszka Głuszczak udzieliła nam odpowiedzi na wszystkie pytania i uspokoiła mnie i mamę, bo byłyśmy przerażone tym stanem. Teraz już jest wszystko dobrze, po odleżynie nie ma śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długim pobycie w szpitalu mojemu dziadkowi pojawiła się odleżyna na pięcie. Zaczęło to wyglądać naprawdę bardzo źle. Chcieliśmy pomóc dziadkowi, więc zgłosiliśmy się do Przychodni Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp. Na konsultacji zostaliśmy poinformowani jakich preparatów powinniśmy używać oraz jaki opatrunek stosować, który będzie spersonalizowany do tej rany. Dzięki wszystkim zaleceniom, które otrzymaliśmy udało się sprawnie wygoić ranę po której nie ma już śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×