Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Smutno mi

Polecane posty

Gość gość
Skromne sa najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napewno nie jestem szara myszka ;) wręcz przeciwnie :) ale moje wielkie serduszko należy tylko do mojego chłopaka i nigdy bym go nie zdradziła. A ty autorze jesteś desperatem który uzależnia swoje szczęście od posiadania kobiety... I to jakiejkolwiek :o mówisz ze nie lubisz plastikowych panienek bo tak naprawdę nie masz u nich szans bo one zazwyczaj maja wzięcie u przebojowych przystojnych chlopakow. Gdyby taka zwrocilaby na ciebie uwagę to sralbys w gacie ze szczęścia. A tak zostają ci tylko szare smutne myszki nierzucajace się w oczy które i tak cie nie chcą :o Ssmutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tłumacz. Uwierz, jak bywałem nieraz sam w pijalniach to podchodzily do mnie różne plastiki, ale je olewalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I uwierz nie wyglądam najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co moalbym kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szara mtszka to nie oznacza że musi być zaraz jakiś tam pasztet ale po prostu spokojna, trochę nieśmiała dziewczyna, za to wyglądem może bić na łeb te plastikowe lale, wiem że takie dziewczyny istnieją bo moja siostra przyprowadza do domu koleżanki. Natomiast plastik taki typowy, nie chodzi nawet o to że jest towarzyska (chociaż w tym przypadku większe prawdopodobieństwo zdrady) ale typowa blachara, materialistka, egoistka a co najgorsze puszczalska to jest masakra i nikt by nie szczał po nogach że taka na niego spojrzal chyba że idiota i desperat co szuka regularnego rżniecia a nie miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:17 - 100% racji-autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie 100% racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×