Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o perfumach z feromonami ?

Polecane posty

Gość gość

Cześć! Co sądzicie o perfumach z feromonami ? używaliście kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściema z nimi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uchodżcom rozdawać w pakiecie z zasiłkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla uchodźców? akurat im to na nic potrzebne ;') Zabierają co chcą;/ Pytam serio o perfumy z feromonami, bo są nowe na rynku z oksytocyną co dodają pewności siebie i są nazywane "zaufaniem w płynie", wiecie, cele biznesowe... nie chodzi mi o takie co wzbudzają pożądanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ściema, feromony nie istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś używał kiedyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"oddech traktorzysty" najmocniej chyba działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w to nie uwierzę... nawet w szkole uczyli o feromonach wydzielanych przed zwierzęta i ludzkie organizmy... tutaj o feromonach: http://www.feromony.pl/Czym-Sa-Feromony mi chodzi o perfumy konkretnie z oxytocyną- o te: https://www.sklep.cobest.pl/Pure-Crystal-Stella-z-feromonami,p,47 zrobione przez chemlab... raz że zapach ładny , dwa dodatkiem są wlasnie te feromony... stąd pytanie o to czy ktoś używał, bo ogólnie feromony to bezwonny dodatek, pytanie tylko czy działają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam mydelko z feromonami i moim zdaniem dziala! no chyba, ze to efekt placebo, ale nawet jesli to nie mam nic przeciwko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam że to ściema, kiedyś z ciekawości to kupiłem tak z 14 lat temu. Feromony działają, ale u owadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 lat temu... to trochę czasu ;) raz się żyje... tu przynajmniej będę ładnie pachniała bo feromony to tylko dodatek ;) Na szczęście cena nie jest wysoka bo to jakaś przecena... Tylko na stronie www.sklep.cobest.pl znalazłam perfumy z dodatkiem feromonów, w sensie że nie same feromony (5-10 -15 ml) tylko perfumy z dodatkiem feromonów ;) Więc zapach sobie sama wybieram.. Zobaczymy jak będzie z moją pewnością siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sam się skuszę na te perfumy... Ciekawy jestem jak zadziałają, bo kiedyś zamawiałem 15 ml ale nie pachniały zupełnie niczym a tu jakaś kompozycja zapachowa. Black Jack - Armani -Black Code na www.sklep.cobest.pl a 35 zl to nie majątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kiedyś od nich kupiłam, są super. Zapach się utrzymuje cały dzień. Kupiłam wtedy bez feromonów. Nie wiedziałam, że mają promocję. Kończą mi się obecne to chyba się skuszę na te feromony :) A innych nie słuchaj - nieuki pewnie wagarowali "akurat jak była ta lekcja"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w sklepie internetowym Cobestu www.sklep.cobest.pl jest totalna wyprzedaż perfum. Potrwa pewnie kilka dni. Perfumy z feromonami od 29 zł za 50 ml (damskie), 28 zł (męskie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem od Cobestu Black Jack - odpowiednik Armaniego Code. Za buteleczkę 50 ml zapłaciłem 28 zł. Zapach niczym nie różni się od oryginału. No ok. Ceną. No i z dodatkiem oxytocyny. Mam nadzieję że przyda mi się w pracy... Hehe. Ale paczkę dostałem w środę więc zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie używałam perfum z feromonami. Słyszałam tylko o bezwonnych feromonach. Tutaj mają razem z perfumami. Może nie są takie tragiczne ? A jak dodają pewności siebie to mi się do matury przydadzą ustnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nie potrafisz zagadać na trzezwo to żadne feromony ci nie pomogą, to nie film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest wyprzedaż wszystkich perfum z feromonami na www.sklep.cobest.pl ;) Szalona 14 z okazji Walentynek! Tylko do północy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×