Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zepsułamsony111

Zepsułam telefon ;(

Polecane posty

Gość Zepsułamsony111

Cześć. Mój telefon nigdy się nie psuł gdy go opuściłam ,lecz do ter to się zmieniło. Chodzi o to,że telefon wciągle mi się zacinał ,więc rzuciłam nim o łóżko. Niestety za mocno rzuciłam i uderzył w drewniane oparcie od łóżka :( Telefon nie ma zbitej szyby ,lecz gdy go włączę ekran jest biały w kolorowe paski przecinające się w piomie i pasie. Gdy ,,próbuję" wpisać hasło to drga(jak zwykle) lecz nadal nic nie ma. Jest to model Sony Xperia E1 ,ale nowy dostanę dopiero za rok. Jeszcze nie mówiłam rodzicom i się boję:-( Chodzi mi o to ,żebyście napisali co się w nim uszkodziło ,ile mogłaby wynosić naprawa. Proszę o rady ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zepsułamsony111
Mam też na nim dużo ważnych dla mnie rzeczy ,zdjęć i aplikacji ,więc chciałabym aby jeszcze działał:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzucanie telefonem żeby się naprawił to trochę jak bicie dziecka żeby przestało płakać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo903
Na allegro bym nie brała. Tak samo na innych aukcjach. Nigdy nie wiadomo co dostaniesz. Idź do T-mobile i sprawdź ofertę telefonów z abonamentem. Z pewnością coś znajdziesz, a na samym abonamencie nie zbankrutujesz, bo T-mobile nie dolicza prawie żadnych zwyżek do abonamentu więc masz zawsze faktury bez niespodziewanych dopłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym na Twoim miejscu spróbowała kupić nowy przez portal crowdshoppingowy, Dziobacz.pl działa tak że zgłasza się co się chce kupić i jak zgłosi sie więcej chetnych na to samo to obnizaja cene u dystrybutora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA polecam nowe nie dorgoie a mega dobre telefony marki Cubot :P z tego co wiem są w sferisie :) są naprawdę fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikita66
chyba czas na kupno nowego, czesto takie usterki są kosztowne i nie opłacają się. Wejdz sobie na avans.pl i poszukaj nowego fona, tam są ok smartfony w fajnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha93
Jesli chodzi o tego Cubota o którym ktoś wspomniał to rzeczywiście wydaje sie to ciekawy telefon, mi spodobał się model X17 za jakieś 700zł, ma 3GB ramu i dobry aparat, czekam aż będą go mieli w salonie w sferisie w mojej okolicy żeby zobaczyć jak lezy w dłoni i potestować jak android działa i ten aparat czy rzeczywiscie fajne zdjecia robi po pixele to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×