Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda33z

Dobry ginekolog kraków

Polecane posty

Gość magda33z

Cześć przyszłe mamy! Szukam dobrego ginekologa z doświadczeniem w prowadzeniu ciąży. Macie namiar na kogoś sprawdzonego z sympatycznym podejściem w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingass
Cenię sobie pana Tomasza Łabiaka. Przede wszystkim pracuje z pacjentem na sto procent. Nie było takiej sytuacji, żebym była u niego w gabinecie na Podkowińskiego i czuła się niesłuchana. Jest bardzo dokładny w swojej pracy, woli wysłać na badania, skonsultować się, niż zgadywać diagnozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sprawdzić czy u siebie bliżej nie masz lekarzy ginekologów z placowki http://inter-med.pl/ . Słyszałam że maja bardzo dobrych ginekologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga97
Oj, ja to bardzo nie lubię wizyt u ginekologa, ale wiadomo czasami trzeba. Jak już muszę to idę na Podkowińskiego do pana Tomasza Łabiaka. Jego mogę polecić, jest delikatny i nie nakłada na człowieka dodatkowego stresu, wręcz przeciwnie, potrafi tak porozmawiać ze mną, że mi stres mija. Doktor prowadzi swojego fanpejdża nawet – www.facebook.com/GabinetLabiak. Także można więcej o jego gabinecie sobie poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy większych problemach zdrowotnych i tym samym zagrożonej ciąży to ja polecam Tomasza Łabiaka. Facet pracuje w poradni kliniki szpitala uniwersyteckiego na Kopernika. Choćby przez ten fakt jego pacjentki mają łatwiej, bo szybciej można dotrzeć do konsultacji klinicznych. Ja miałam problemy najpierw żeby w ogóle zająć w ciążę, a potem żeby donosić, ale dzięki dr wszystko się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoloa90
Jestem teraz pod opieką dr Łabiaka, a w zasadzie jestem ja i dziecko. Doktor ma dobre podejście, jest kulturalny, miły i przede wszystkim zna się na swojej robocie. Gabinet ma na Podkowińskiego, ale jeśli chodzi o pełne USG to trzeba się do Ultramedica umawiać na Piłsudskiego. Poza tym doktor pracuje też w poradni przy klinice szpitala uniwersyteckiego, także tam też go można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedy byłam w ciąży chodziłam do ginekologa w Centrum Medycznym Unicardia i Unimedica www.unicardia.pl. Dzięki niemu u mojego dziecka wykryto zespół downa chociaż nie było żadnych przesłanek aby robić aż tak specjalistyczne badania. To dało mi o wiele więcej czasu na pogodzenie się z tym i zaakceptowanie. Niestety nie wszystkie kobiety mają tyle szczęścia i żyją zdecydowanie za długo w swojej nieświadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia838
Zdecydowanie doktor Jankowski. W koncu zaszlam w ciaze po 2 latach pracy nad nia. Na Kostrzewskiego go znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam lekarza dla dziecka 13 lat w Krakowie. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia838
Właśnie Jankowski. Moja koleżanka chodzi do niego z córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że Pan doktor wszechstronny <3 Dzieki! Sprawdze te Femine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Pania ginekolog , ktora przyjmuje w Klinice Vesuna na ul. Dob. Pasterza w Krakowie ma świetne podejście do pacjenta. Jest cierpliwa, bardzo dokładna, podczas badania wszystko skrupulatnie wyjaśnia i tłumaczy, nie trzeba o nic dopytywać. Na konsultację poświęca tyle czasu ile wymaga dana wizyta, nigdy się nie spieszy, a co dla mnie jest bardzo istotne. Klinika wyposazona jest w bardzo dobre usg, przed zajsciem w ciaze nie docenialam tego tak bardzo, ale teraz gdy w brzuszku chowa sie malenstwo wspaniale jest je modz podgladac, a obraz tego usg jest naprawde swietnej jakosci - kazdej mamie polecam wykonanie choc raz 4d piekne przezycie. Polecam Klinike i Pania doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawiola
A który ginekolog na poważnie podchodzi do doboru tabletki anty? szukam właśnie takiego... dotychczas trafiałam na takich którzy chcieli mi przepisywać pigułkę na ładne oczy :( A ja jak i większość kobiet co potwierdzają te badania http://antykoncepcjanamiare.pl/jak-wg-kobiet-powinien-przebiegac-proces-doboru-tabletki/ jestem zdania, że zanim dostanę receptę lekarz musi przeprowadzić dokładny wywiad o stanie zdrowia i zlecić mi badania. 79 procent badanych kobiet zgodziło się też ze stwierdzeniem, że przed przepisaniem konkretnych tabletek antykoncepcyjnych ginekolog powinien poznać mój styl życia. Jaki schemat dawkowania wolę, czy od tabletek oczekuję czegoś więcej poza ochroną antykoncepcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×