Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tanie usługi kurierskie

Polecane posty

Gość gość

Cześć, pomoże mi ktoś znaleźć taniego kuriera. Kupiłem koledze opony samochodowe, no i wiadomo, że teraz muszę ich wysłać. Kolega mieszka w innej części kraju. Trochę wstyd się przyznać, ale pierwszy raz będę coś takiego robić, a tak naprawdę nie chcę wydawać nie wiadomo jakich funduszy, a z tego co patrzyłem to ceny takiej wysyłki są niemałe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rog
ja wysyłam za pośrednictwem serwisu wysyłaj taniej. sam w domu pakuje te opony. rejestruję paczkę podając wszystkie wymiary i wagę na ich stronie, wybierasz sobie konkretną firmę kurierską (UPS czy KEX), a później kurier przychodzi i ją odbiera. wszystko jest robione szybko i jak na razie bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przy okazji takie pytanie, a jak pakujesz te opony? Zawsze myślałam, że kurierzy raczej niechętnie odbierają rzeczy samodzielnie zapakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wielkie, teraz mam już wszystkie potrzebne mi informacje. Wiem jak zapakować, przez kogo wysłać. Będę działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług firmy Riders, http://riders.com.pl - prowadzę sklep internetowy i bardzo zależy mi, aby przesyłki trafiały do Klientów na czas, często są to prezenty, więc zależy mi na tym, aby kurier działał terminowo i rzetelnie. Riders właśnie tak działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście korzystam z usług brokera kurierskiego http://globport.com/pl/ . Często za granicę wysyłam i tam jest dla mnie najtańszy i co najważniejsze - sprawdzony. W Polsce też parę razy korzystałem z jego usług. Na stronie mają kalkulator cenowy, więc możesz zerknąć ile orientacyjnie paczka u nich będzie kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×