Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dociekliwa94

Jak ma się zachować dziewica w noc poślubną?

Polecane posty

Gość Dociekliwa94

Mam 22 lata i jestem dziewicą. Zastanawia mnie jedna rzecz-niektórzy radzą zachować dziewictwo do ślubu. Zastanawiam się jednak, co ja, niedoświadczona, miałabym robić w noc poślubną? Jakże to-po tylu latach zahamowań, nagle, w jedną noc, mam się stać demonem seksu? Boję się seksu, bo boję się bólu i wpadki. Chciałabym żyć w białym małżeństwie, tylko gdzie znaleźć kandydata do takiego związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam ten problem gdzie mam znalezc taka kandydatke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociekliwa94
Chciałbyś białego małżeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz znaleźć przyczyny tego lęku i bólu. Seks ma być przyjemnością dla kobiety. Powinna z niego czerpać satysfakcję, nie ból czy lęk. Lęk jest oznaką, że jest coś nie tak. Jesteś za młoda, żeby żyć w białym małżeństwie. Może bierze się to z Twoich wyimaginowanych oczekiwań względem partnera? Może mu nie ufasz, nie czujesz się przy nim bezpieczna? W tę noc tradycyjnie kobieta oddaje mężczyźnie dziewictwo, to ona jest dla niego nagrodą. Nie chodzi o to, że masz go zaspokoić. Tego się nauczysz z czasem, chodzi o gest oddania się. Czy mu ufasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boisz się bo to dla ciebie obce i tego nie znasz, ale jak poznasz to pewnie ci się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu to w jedną noc masz stać się demonem sexu? O co ci chodzi? Czyżby znowu sprawdzała się teoria, że dziewce w tym wieku mają coś z deklem? Jak przyjdzie noc poślubna, to będziesz robić to na co masz ochotę i tyle. Nikt od ciebie wygibasów nie będzie oczekiwał. I zdradzę ci tajemnicę, w łóżku naprawdę nie chodzi o to żeby się popisywać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagle, w jedną noc, mam się stać demonem seksu? xxxx piszesz tak jakby ktoś, a zwłaszcza kościół nakazywał seksu. Nie musisz tego robić, a jak bedziesz z kims musisz to uzgodnic z ta osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nakazywal seksu oczywiscie po slubie - mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Like a virgin, uuuhhh touched for the very first time ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie Ty się staniesz tym demonem sexu. W nagrodę że dotrwalas, to on stanie się Tobą... :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×