Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dzwiactwa starcyh kawalerów i panien

Polecane posty

Gość gość

starzy kawalkerowie w okolicach 40 są dziwni, zbyt ukształtowani, wszystko im przeszkadza, są fochowaci i zdziwaczali często z nawykami Ostatni kupował 10 litrow mleka od krowyregularnie które trzymał w lodówce , oprócz tego nic w tej lodówce nie było, tylko ser żółty uciekłam z jego mieszkania po 4 minutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalam takiego co wszystko w lodowce mial ustawione etykietami do przodu i mi zabraniał przestawiania tam czegokolwiek, co rano musialam z nim piec ciasteczka jakies owsiane itp., na zmiane co 2 dzien mielismy niby sprzatac dosc porzadnie mieszkanie, w samochodzie zawsze wozil karton chusteczek higienicznych (moze po drodze stawał u tirówek?), a daj panie spokój, podziekowałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwkość
Poznałem kedyś dziewczynę, która okazała się debilką. Wszystko w domu musiało być ustawione tak jak ona to zrobiła. Jek coś wziąłem i odłożyłem nie tak jak było położone, to furczała. Gdy wchodziła do mieszkania, to najpierw je skanowała czy czegoś nie przestawiłem. Kołatałem ją aż mi się znudziło i poszedłem w siną dal. Nawet papier do du/py mysiał wystawać na dwa listki z tego rozwijaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzacie...,dziwaki są i wśród zajętych.Znam paru starych kawalerów i jedną pannę ale są normalni,po ich domach za często nie chodzę ale są ok,zreszta z dziwakami się nie zadaję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara panna wszedzie chodzi z mamusia,na zakupy,na spacer,wszedzie,porazka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staremu kawalerowi mama gotuje, pierze, a on się jej zwierza jak spędza wolny czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze wozil te hustki bo walil pale w aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko tacy co mają coś z deklem albo żyją w izolacji od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę być strasznie dziwną starą panną. Nie mam kota, na zakupy chodzę bez mamusi, nie czytam harlekinow, nie narzekam na wszystko i wszystkich. Żyję sama, bo tak ułożyło mi się życie, ale nie wyje co wieczór z tego powodu w poduszkę. Mam swoje pasje, które realizuje i nie muszę narzucać się innym by mieć towarzystwo. Muszę być chyba strasznym dziwadłem skoro nie zachowuje się jak klasyczna stara panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej Pani wyżej brawo. A do pozostałych bez dziwactw świat byłby nudny pomyślcie o tym. Wszyscy tacy sami ? kiepska perspektywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie macie większych problemów ? w afryce co kilka sekund umiera z głodu dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×