Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cynamonowy miód Hobee

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanko do was, nie moge kupić nigdzie miodu Hobee o smaku cynamonowym , zawsze był w Tesco a teraz nie ma . Nie wiecie gdzie to można jeszcze kupić ? W Auchan też nie ma. Może wam się gdzieś rzucil w oczy - to ulubiony miodzik mojego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest ? pierwsze slysze że miód może być cynamonowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skład:miód nektarowy wielokwiatowy 99,5%, cynamon 0,5% Ciężko kupić normalny miód i dodać cynamonu? Ludzie są nieraz tak bezmyślni, że strach... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie taki jest skład ale to jest inny miod bo taki gesty kremowy Normalny lejący sie wielokwiatowy miód to mojemu dziecku spływa z kanapek i jest wszęęędzie ...... a ten cynamonowy hobee świetnie się rozsmarowuje i zostaje na bułeczce, dlatego nie będe go produkować domowym sposobem tylko chce kupić po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź w Carrefurze , kiedyś tam kupiłam u nas w tesco jest ale tylko kakaowy ten miodzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu kupujesz miód płynny a nie skrystalizowany? Wiadomo, że płynny będzie uciekał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Klamka
A to naturalny miód? Bo ja np tylko takie kupuję, zazwyczaj tu: http://prawdziwemiody.pl/ lubię u nich kupować miody, ponieważ są wyprodukowane z nektaru lub spadzi, niczym nie zanieczyszczone, czyste, naturalne i zdrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że prawdziwy miod, naturalny tylko dodatkiem wlaśnie cynamonu albo kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm to super to musi smakować ... w Tesco piszesz? musze sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×