Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziecko w wieku 38 lat?

Polecane posty

Gość gość

W lipcu wychodzę za mąż za obcokrajowca. On nie ma dzieci, ja mam dziecko w wieku 15 lat. To dobry człowiek, ma bardzo dobry kontakt z moim dzieckiem, ale również chce mieć własne, co ja oczywiście rozumiem. Boję się tylko, że jestem za stara; pod koniec grudnia będę miała 38 lat. On ma 42. Czy w tym wieku jeszcze wypada być matką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że macierzynstwo do lat 40 nie jest wcale za późne znam kilka takich przypadku w którym kobieta urodziła zdrowe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwsze urodzilam w wieku 35 lat urodzilam pierwsze, i teraz po 4 latach znowu jestem w ciazy z drugim, i mam 39 lat. Jesli jestes zdrowa, masz sily, i bardzo pragniesz dziecka, to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek tu nie ma nic do rzeczy -- to nie sredniowiecze gdy sie rodzilo w wieku 15 lat. Ale z twojej wypowiedzi nie wynuka ze chcesz dziecko, tylko ze twoj przyszly mąz chce a ty po prostu zrobisz co chce (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak można. I olej komentarze, w których jakieś czopki napiszą że nie bo: -dziecko bedzie sie wstydzic starej matki - w wieku 40 lat sie zostaje babką a nie matka - ze urodzisz downa itd itd Czujecie z mężem że chcecie - więc do dzieła. To nie średniowiecze i wieś aby się przejmować opiniami innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodzilam jak mialam 35. I potem drogie dzieci jak mialam 36. Za to moja siostra 38 i drogie majac 40 lat. Nasze dzieci sa zdrowe i nie mialysmy problemow. Tak wiec zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMILY
kawaler lat 39 bez nałogów chcesz mieć dziecko to zadzwoń piotr 661017824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×