Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

4 dni przed okresem test pozytywny a potem wszystkie negatywne. Od tygodnia spóź

Polecane posty

Gość gość

Test robilam 4dni przed miesiączką bo jakoś dziwnie się czułam i wyszedł pozytywny, potem powtarzałam trzykrotnie i wszystkie wyszły negatywne, a okres spóźnia się już tydzień i brzuch mnie pobolewa, jets przezroczysta wydzielina. Próbowałam się dzisiaj dostać do lekarza ale żaden nie chciał mnie przyjąć, może jutro się uda. Ju odchodzę od zmysłów. Co to może bycl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu zrobiłam krew... Ja mam 34 dzień cyklu wczoraj test negatywny zgaga okropna i mdłości a okresu jak nie było tak nie ma... Brzuch pobolewa myślę że to już okres a jak sprawdzam to tylko śluz... I jak tu żyć? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Droga, ja miałam taką sytuację jak Ty i okazało się, że była to ciąża biochemiczna. Dla pewności wykonaj sobie bete hcg ale z krwi i będziesz miała jasność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro zrobię betę ale to badanie wykryje każda ciążę? Obumarla, pozamaciczna itd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałuję, mogłam dzisiaj zrobić zamiast jeździć po ginekologach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że badanie nie wykryje rodzaju ciąży, nie powie czy to ciąża pozamaciczna czy obumarła itp. Da Ci jedynie wynik pozytywny lub negatywny. Jeśli powtórzysz bete po 48 h i będzie rosła(minimum o 66%) jest szansa na zdrową ciąże. Jeśli beta będzie spadać to niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czy już coś wiesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×