Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LuukLukas

Jaki jest wasz ideał faceta?

Polecane posty

Tak, jestem facetem. Mam 17 lat i mam też sporo gejowskich cech co byś może wyjaśnia dlaczego piszę na forum dla kobiet (a co nie mogę? w końcu podobno mamy równouprawnienie, chociaż nie jestem pewien czy mężczyzn to też dotyczy). Dziewczyny w moim przedziale wiekowym to nie moja bajka, dlatego liczę na odpowiedzi starszych i bardziej dojrzałych ;] Zastanawiam się jak wygląda idealny facet w wyobraźni dojrzałej kobiety. Dzięki za wszystkie odpowiedzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@inaccessible89 W moim odczuciu? Jestem uczuciowy i wrażliwy (ale tylko wtedy gdy chcę). Potrafię się popłakać oglądając serial, a nawet czytając opis do zdjęcia na Intagramie. Uwielbiam chodzić do teatru i słuchać gdy ktoś gra na pianinie (sam niestety nie potrafię). Sporo tego jeszcze jest. Nie wie czy gejowskie to dobre określenie. Może po prostu dość zniewieściałe, nie typowo męskie (w mojej ocenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@inaccessible89 bardziej podoba mi się opcja z gejowatym charakterem (poza tym podobają mi się też chłopcy). Poza tym to pytałem o co innego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 17lat i jesteś facetem? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×