Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pokojówkaxx7

5 Cudownych warzyw które leczą, prawdą?

Polecane posty

Gość Pokojówkaxx7

Cześć. Przeczytałem przed chwilą bardzo rozbudowany artykuł. Dużo porad, cennej wiedzy. Opisane gdzie znajdę najwięcej witamin i minerałów. Pokazane badania naukowe. Napisane co potrafią pomóc leczyć dane warzywa. Np. anemie, gazy, trudność z trawieniem, ból głowy, raka i wiele więcej. Co o tym myślicie? http://expertdiet.pl/index.php/5-cudownych-warzyw/ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KraszerDoZiół
Super wiedza. Ja jem często buraki. Dodaje do nich cebule i olej. Przepyszne. Teraz już wiem jak bardzo pomagam swojemu organizmowi. To cudowne jak takie warzywa potrafią pomóc człowiekowi. Apteczkę mamy w warzywniaku. Polecam serdecznie ten artykuł. Jest wart każdej minuty czytania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosiaxx1
Ja uwielbiam warzywa. Mogła bym je jeść garami. Uwielbiam sałatkę z cebulą i pomidorami. Nawet nie wiedziałem że tyle pożytecznych substancji ma cebula. :O Ciesze się że moja ulubiona sałatka jest bardzo zdrowo. Nie świadomie jadłem to co mi pomaga. Super! Polecam ten artykuł bo bardzo dobrze objaśnia co warto jeść. Pomaga bardziej świadomie dobierać warzywa do sałatek. Dzięki temu możemy o wiele bardziej sobie pomóc. Po za tym zjeść pysznie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynkaStudia
Super wiedza. Z chęcią przetestuje. Teraz mam pomysł na surówkę do obiadu. :) czas coś zjeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekRotacz
Jestem za każdym z tych warzyw. Uzupełniają wszystkie moje niedobory witamin. Jestem wdzięczny autorowi za tak rzetelny post. : ) Cenne informacje naukowe, merytoryczne, świetnie opisane warzywa. Nic tylko robić jak najwięcej sałatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgosiaSkrzdłoo
Super cenna wiedza. Dziękuje że to, tutaj wstawiłeś. Masz u mnie +. Właśnie znalazłem sposób na rozwiązanie swojego problemu. Czekam na kolejne artykuły. Są rzetelne i wyczerpujące temat. Cenne źródło wiedzy w internecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu tej reklamy nawet nie klikam w link....zenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaMieszek
Wow. Interesujące. Nigdy nie spoglądałem tak na warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekWawa
Jestem pod wrażeniem rozbudowy tego artykuły. Długi, szczegółowy, zero lania wody ale same konkrety. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham brokuły ale niestety mam po nich wielkie wzdęcia, boleści i zaparcia po których jedynie dicopeg mi pomaga.. Szkoda ze tak mam, bo najabrdziej lubię sałatkę z kurczakiem, fasolą, brokułem, fetą i sosem czosnkowym. Pycha! Jem ją rzadko bardzo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×