Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zabezpieczacie się jakos na starość? jakies lokaty czy cos?

Polecane posty

Gość gość

nie obchodzi mnie ile macie wpłacone itp tylko wasze sposoby, pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie dozyje starosci wiec nie oszczedzam na starosc, ciesze sie zyciem tu i teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waluta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy 3 mieszkania. 2 wynajmujemy. Oboje mamy ikze na ktore regularnie wpalcamy kase. Lokat nie licze bo one sa do ruszenia w razie wiekszych wydatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie odkładamy bo nie mamy z czego.Wszystko idzie na zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lokal użytkowy, kiedyś do wynajęcia i mieszkanie. Ale wynajem teraz to bardziej interes dla lokatorów, zarobku nie ma tylko zwrot kosztów, jakby odsetki od lokaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czwórka dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30% każdego wpływu idzie na odrębne konto (takie, do którego trzeba dojechać kilkadziesiąt kilometrów, żeby wypłacić kasę- zablokowane płatności kartą czy przelewy internetowe). Robię tak od 18 roku życia, odkąd zaczęłąm pracować. Niezależnie czy trafia tam 30% pensji, czy 30% ze 100 zł zarobionych na dodatkowym zleceniu. Za kase z tej oszczędnościówki kupiona kawalerka w 3mieście pod wynajem, więc się zarabia pasywnie. Odkąd wyszłam za mąż w ten sam sposób traktuje swoje pieniądze, jak i środki męża (za Jego zgodą oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czwórka dzieci, no się na starość uśmiejesz jak miedzy sobą będą się przepychać hahahahaaa to dopiero jest porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci nie są lokatą. im więcej tym gorzej, bo dlaczego ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci nie są lokatą. im więcej tym gorzej, bo dlaczego ja? x nie każdy ma takie wzorce jak ty :) nas było w domu 5 cioro i mamy super relacje wszyscy, na Boże Narodzenie do dziś wszyscy sie zjeżdżają do rodziców. Rąk do pomocy mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
środki pienieżne w różnych walutach utrzymywane w bankach poza granicami kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj na moment, gdy przyjdą pampersy. Opiekuję się ojcem wraz z siostrą. jesteśmy dwie i wiemy co do nas należy. poczekaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładnie problem pojawi się za kilkanaście lat wyobraźcie sobie sytuację ze jedynak wiąże się z jedynaczką. Mają na karku do opieki czworo rodziców w podeszłym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krytykujecie posiadanie 4 dzieci??? Wyobrazacie sobie co bedzie jak bedziecie starzy i niedolezni???? W szpitalach pielegniarki z parkinsonem w waszym wieku beda wam pobierac krew, bo nie bedzie mlodych ludzi... Starych bedzie tyle, ze beda zdychac bez mozliwosci opieki. Teraz spojrzcie na to co gotujecie tym waszym jedynakom... Gdy np was dwoje dostanie wylewu i bedzie trzeba sie wami zajac, jak te jedno dziecko bedzie sie moglo wami zaopiekowac? Taa wezmie pielegniarke, tylko jaka, jak eiekszosc z was decyduje sie tez na jedno i inni starzy beda mieli tak samo? Nawet jak wasze dziecko bedzie mialo partnera to ten partner bedzie mial tez bedzie mial swoich starych rodzicow do opieki. Napiszecie ze nie bedziecie potrzebowac opueki... Tak... Starosc to taki stan, ze w kazdej chwili mozna stac sie warzywem, nie mogacym nawet reka ruszyc i noga... Nawet nie zdajecie sobie sprawy co gotujecie swoim jedynym dzieciom gdy bedziecie starzy, bo zacznijcie juz budowac specjalne osrodki eutanazyjne, bo zwyczajnie bedziecie srac pod siebie i nie bedzie mial kto wam tego posprzatac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...na Boże Narodzenie do dziś wszyscy sie zjeżdżają do rodziców. Rąk do pomocy mnóstwo. " tak, oczywiście... ale jak przyjdą pampersy smród i choroby to się podzielicie na tych i tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...na Boże Narodzenie do dziś wszyscy sie zjeżdżają do rodziców. Rąk do pomocy mnóstwo. " tak, oczywiście... ale jak przyjdą pampersy smród i choroby to się podzielicie na tych i tych. x no ty nie bedziesz miał tego problemu bo nie będzie z kim się dzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybacz. Ja od dwóch lat podporządkowałam siebie Nie wiem co ciebie uprawnia do oceny, ale jestem ostatnią osobą pod pręgierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też uważam że dzieci to największy kapitał i możecie się z tego śmiać ale wiem o czym piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne,że tak. bez tego byłoby słabo. mam lokaty w getinie bo mają dobrą ofertę, zwłaszcza długoterminowych. na razie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura5454
Mam trochę odłożonych pieniędzy, ale cały czas zastanawiam się jeszcze, w co je zainwestować. Chodzi mi po głowie np. kupno monet kolekcjonerskich. Oglądałam już co nieco tu: http://www.cezar24.pl/ . Okazuje się, że monety wcale nie kosztują fortuny. A z tego co czytałam, za jakiś czas będzie można na nich całkiem przyzwoicie zarobić. No i w razie czego monety zawsze można sprzedać, prawie od reki, a to też ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narazie nie odkładam. Po 30 -stce zaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy2
Ja posiadam ikze oraz otwarty fundusz emerytalny w PKO BP. Warto przepisać część składek ofe, nie widze sensu oddawanie wszystkiego w konto zusowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkładam 50% zarobków. Chcę mieć mieć nieruchomości na wynajem i dochód pasywny na stare lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaKK
Wow 50% zarobków? Ja przy swoich dochodac jak jestem w stanie odłożyć na konto ikze w pko jakies 10% to jestem dumna ze swojego odpowiedniego wygospodarowania pieniędzmi na ten miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszWKS

Jak jestes zainteresowany pomnożeniem finansów sprawdź ten artykuł 😛
 
www.fls2000.pl/atrakcyjna-cena-funta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×