Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysio z Kielc

Kotka poes

Polecane posty

Gość gość
i nasz ukochana Kotka poes jest ekspertem i wie lepiej od was jaka jest roznica miedzy ostrym seksem a bsdm :O prosimy, wytlumacz nam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty Lady co, nudzi się, miało Cię tu nie być? Pewnie pieski majówkę z żonami spędzają i nikt nie korzysta z Twoich usług. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysli kotki poes
macanie czekoladowego oczka i wsadzanie paluchów do środka tego miejsca, musi być dla kobiety "przyjemne". NIE. Czy was to podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wpis pasuje do tego topiku i jej bohaterki, znalazlem go na forum erotycznym i ukazuje charakter facetow ktorzy tutaj grasuja i probuja poderwac cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazywa sie normalny
Witam, mam na imię Paweł. Mam 22 lata, studiuję. Odkąd pamiętam zawsze bardzo pociągały mnie dojrzałe, poważne kobiety, z którymi można porozmawiać o wszystkim. Chętnie poznam taką panią. Ze swojej strony oferuję kulturalną rozmowę na przeróżne tematy. Nie będę zadawał pytań typu: co masz na sobie? albo czym się masturbujesz? Oczywiście interesuje mnie temat seksu, ale pod warunkiem, że rozmowa o nim jest prowadzona na poziomie. Jeśli jesteś zainteresowana nawiązaniem dłuższej internetowej znajomości, napisz proszę na ten adres: pawel.nowak123@op.pl lub zostaw kontakt do siebie pod niniejszym postem. Pozdrawiam i do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysio z Kielc
niejaki "pawel.nowak" bardzo kulturalny czlowiek chce kulturalnie podyskutowac z dojrzalymi kobietami na temat czym sie masturbuja, HA, HA, HA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziom godny kotki poes
Nie będę zadawał pytań typu: co masz na sobie? albo czym się masturbujesz? Oczywiście interesuje mnie temat seksu, ale pod warunkiem, że rozmowa o nim jest prowadzona na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysio z Kielc
i na tym koncze moje wystepy na tym forum, zegnam wszystkich a zwlaszcza moja ulubiona postac Kotke Poes, czesc jak czapka, Krzysio z Kielc znika raz na zawsze :D wszystkie wpisy pod tym nickiem beda juz tylko podszywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysio z Kielc
i za to, ze bylem zlosliwy w stosunku do Kotki Poes dedykuje jej jedna z moich ulubionych piosenek "Physical attraction" by Eddy Huntington https://www.youtube.com/watch?v=uizqQg6JKT4 trzymaj sie Kotka! :D krzysiozkielc@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nareszcie bo kogo interesuje jeszcze jakas kotka poes glupawy byl ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka poes Jest interesujaca. Pisalismy kiedys ze soba przez chwile. Lubie jej pazurki:p o myszce nic nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic ciekawego.Widzialem ladniejsze myszki na kafe. Teraz to pewnie wylenialy paszczur:P Dziwne ze nie widziales,poł kafe widzialo ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to jest ta sama kobieta ktora mozna wygoglowac na Google? Ladna blondynka z fajnym biustem? Dlugie wlosy i Ladna twarzyczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos wie czy kotka poes jest ma konto na instagram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×